Open Procurement Albania

Ndertesat Mirembajtje” per nevojat e “Spitalit Psikiatrik dr.”Sadik Dinçi” dhe Qendrat ne Varesi “Drita” Elbasan dhe „Jeta“ Cerrik

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Ndertesat Mirembajtje” per nevojat e “Spitalit Psikiatrik dr.”Sadik Dinçi” dhe Qendrat ne Varesi “Drita” Elbasan dhe „Jeta“ Cerrik
Nr. Reference REF-62846-04-16-2018
Vlera / Fondi Limit 596 448,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues FLONJA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLONJA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 590 180,00
  Data e shpalljes se fituesit 17-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 708 216,00
  Data e lidhjes se kontrates 18-04-2018
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLONJA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLONJA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLONJA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per FLONJA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.16 - DT.23-04-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.