Open Procurement Albania

PUNIME PER PERSHTATJEN E AMBIENTEVE PER VENDOSJEN E APARATURAVE IMAZHERIKE ,GRAFI, MAMOGRAFI, PER SPITALIN RAJONAL DURRES

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrës
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrës
Objekti i Tenderit PUNIME PER PERSHTATJEN E AMBIENTEVE PER VENDOSJEN E APARATURAVE IMAZHERIKE ,GRAFI, MAMOGRAFI, PER SPITALIN RAJONAL DURRES
Nr. Reference REF-65914-04-27-2018
Vlera / Fondi Limit 1 286 667,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-04-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-05-2018
Data e mbajtjes se tenderit 14-05-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues HYSI-2F SHPK
KADIA SHPK
TEA-D SHPK
MENI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYSI-2 F
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 800 238,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-06-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 960 286,00
  Data e lidhjes se kontrates 20-06-2018
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite nga data e nenshkrimit te proces-verbalit te fillimit te punimeve.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.25 - Dt.25-06-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.