Open Procurement Albania

Hidroizolim Tarrace

Autoritet Prokurues Qendra Shëndetësore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranë
Institucion Kontraktues Qendra Shëndetësore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranë
Objekti i Tenderit Hidroizolim Tarrace
Nr. Reference REF-83690-08-23-2018
Vlera / Fondi Limit 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 04-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues Shendelli SHPK
ERGI SHPK
VIANTE Konstruksion SHPK
HD-NDERTIM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 644 608,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-09-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit Lajmerohen te gjithe operatoret ekonomik pjesemarres ne tenderin kerkese per propozim me objekt “Hidroizolim Tarrace” se anullohet procedura per arsye te vendosjes gabim ne preventivin e punimeve te disa zerave nga m3 ne m2 dhe kjo sjell si pasoje mos realizimin e punimeve nga operatoret ekonomik pjesemarres.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.41 -Dt.15-10-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.