Open Procurement Albania

Rehabilitim i godines se urgjences spitalore, Spitali Korce.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Rehabilitim i godines se urgjences spitalore, Spitali Korce.
Nr. Reference REF-84711-09-04-2018
Vlera / Fondi Limit 1 919 933,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-09-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-09-2018
Data e mbajtjes se tenderit 17-09-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues Alb Korca 2002 & Vildev Co SHPK
Mela SHPK
Leka SHPK & Ergi SHPK
Joklen & Co SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB KORCA 2002 -" VILDEV - CO "
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 484 568,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-09-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 781 482,00
  Data e lidhjes se kontrates 28-09-2018
  Kohezgjatja e kontrates 45 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. Joklen & Co SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertë ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues të kërkuar në DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per " VILDEV - CO " viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per " VILDEV - CO " viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per " VILDEV - CO " viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per " VILDEV - CO " viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.40 - Dt.08-10-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.