Open Procurement Albania

Hidroizolim Tarrace

Autoritet Prokurues Qendra Shëndetësore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranë
Institucion Kontraktues Qendra Shëndetësore e Specialiteteve Paskuqan, Tiranë
Objekti i Tenderit Hidroizolim Tarrace
Nr. Reference REF-90220-10-17-2018
Vlera / Fondi Limit 800 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 18-10-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 29-10-2018
Data e mbajtjes se tenderit 29-10-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues VIANTE Konstruksion SHPK
HD-Ndertim
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VIANTE Konstruksion
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 783 080,00
  Data e shpalljes se fituesit 07-11-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 783 080,00
  Data e lidhjes se kontrates 14-11-2018
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.47 - Dt.26-11-2018

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.