Open Procurement Albania

Kalim kabines elektrike nga 6kv ne 20kv per Spitalin Rajonal Vlore

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorë
Objekti i Tenderit Kalim kabines elektrike nga 6kv ne 20kv per Spitalin Rajonal Vlore
Nr. Reference REF-01225-12-21-2018
Vlera / Fondi Limit 2 853 901,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-12-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 03-01-2019
Data e mbajtjes se tenderit 03-01-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Oferta e Operatorit ekonomik” A&E”shpk , nuk eshte e plote dhe ne perputhje me te gjitha kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit, pasi ne piken 2.3.3 te kriteteve te kualifikimit, nuk jane te gjithe punonjesit te pajisur me kontrate pune dhe te perfshire ne listepagesa, si dhe nga 20 punonjes gjithsej jane te pajisur me deshmi te kualifikimit te sigurimit teknik 19 punonjes.
  Ne piken 2.3.4 operatori ka paraqitur certifikata ne gjuhe te huaj, si dhe nga 15 elektriciste jane paraqit vetem 8 prej tyre.
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.03 - Dt.21-01-2019

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.