Open Procurement Albania

Loti 2 Rikonstruksioni i ambjenteve te reanimacionit te sherbimit te kardio-kirurgjise

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranë
Objekti i Tenderit Loti 2 Rikonstruksioni i ambjenteve te reanimacionit te sherbimit te kardio-kirurgjise
Nr. Reference REF-32433-08-01-2019
Vlera / Fondi Limit 6 710 629,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-08-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-08-2019
Data e mbajtjes se tenderit 26-08-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues S. AG Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • S. A G SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 456 260,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6 547 512,00
  Data e lidhjes se kontrates 30-09-2019
  Kohezgjatja e kontrates 11 jave
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. ELDA – VL :
  Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S. A G SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S. A G SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S. A G SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per S. A G SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr. 39 datë 30 Shtator 2019
  Lidhja e Kontrates Nr. 42 datë 21 Tetor 2019

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.