Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ambjenteve te terapise ditore prane urgjences spitalore te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Korce.

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ambjenteve te terapise ditore prane urgjences spitalore te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Korce.
Nr. Reference REF-44114-11-19-2019
Vlera / Fondi Limit 2 832 632,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 20-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-12-2019
Data e mbajtjes se tenderit 02-12-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 40 (dyzete) dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.