Open Procurement Albania

Ndarje e katit të katërt teknik në bokse sipas sektorëve, me xham zhurmëshuarës dhe dere xhami për secilin boks.

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Ministria e Shëndetësisë
Objekti i Tenderit Ndarje e katit të katërt teknik në bokse sipas sektorëve, me xham zhurmëshuarës dhe dere xhami për secilin boks.
Nr. Reference REF-29815-07-09-2019
Vlera / Fondi Limit 1 652 326,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-07-2019
Data e mbajtjes se tenderit 22-07-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 20 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr. 28 datë 15 Korrik 2019
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.