Open Procurement Albania

Mirembajtje e objekteve ndertimore

Autoritet Prokurues Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor
Institucion Kontraktues Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor
Objekti i Tenderit Mirembajtje e objekteve ndertimore
Nr. Reference REF-53717-03-11-2020
Vlera / Fondi Limit 783 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-03-2020
Data e mbajtjes se tenderit 12-03-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALVORA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 499 800,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-03-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.