Open Procurement Albania

Plotesimi i infrastruktures spitalore ne katin 1 ne Godinen e Gjinekologjise

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë", Tiranë
Objekti i Tenderit Plotesimi i infrastruktures spitalore ne katin 1 ne Godinen e Gjinekologjise
Nr. Reference REF-55098-03-27-2020
Vlera / Fondi Limit 6 610 825,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-04-2020
Data e mbajtjes se tenderit 09-04-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues K.A.E.XH sh.p.k.
ADR TRANS sh.p.k
Shtator 90 sh.p.k.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ''K.A.E.XH.'' SH.P.K.
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 593 716,67
  Data e shpalljes se fituesit 28-04-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7 912 460,00
  Data e lidhjes se kontrates 06-05-2020
  Kohezgjatja e kontrates 10 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. Operatori Ekonomik – ADR TRANS sh.p.k. N:
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike

  2. Operatori Ekonomik – Shtator 90 sh.p.k. :
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr. 26 datë 11 Maj 2020

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.