Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i kaldajes dhe i ambienteve –Spitali Bulqize

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Bulqizë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Bulqizë
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i kaldajes dhe i ambienteve –Spitali Bulqize
Nr. Reference REF-65688-07-16-2020
Vlera / Fondi Limit 4 166 666,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 28-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. 2AF-ALBANIA-GROUP Sh.p.k
2. KEVIN CONSTRUKSION Sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2AF ALBANIA GROUP
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 090 731,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1”KEVIN CONSTRUKSION” Sh.p.k
  Nuk plotëson kriteret e përgjithshme të pranim/kualifikimit, kriteret e veçanta të kualifikimit dhe kapacitetin teknik.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 43 datë 20 Korrik 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 59 datë 24 Gusht 2020
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.