Open Procurement Albania

Rikonstruksion i zyrës së arkivit,çatisë dhe riparim i rrjetit elektrik” të Drejtorise Rajonale te Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor Kukës

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor Kukës
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i zyrës së arkivit,çatisë dhe riparim i rrjetit elektrik” të Drejtorise Rajonale te Sigurimeve të Kujdesit Shëndetësor Kukës
Nr. Reference REF-69523-08-24-2020
Vlera / Fondi Limit 1 097 500,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-09-2020
Data e mbajtjes se tenderit 07-09-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1.CARA SH.P.K
2.MENI SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CARA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 752 610,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 62 datë 31 Gusht 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 77 datë 28 Shtator 2020
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.