Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe pershtatje e ambjenit ku do te instalohet MRI, prane Korpusit Kryesor te Spitali Korce

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe pershtatje e ambjenit ku do te instalohet MRI, prane Korpusit Kryesor te Spitali Korce
Nr. Reference REF-88477-02-26-2021
Vlera / Fondi Limit 6 665 763,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 12-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 7
Operatore Konkurues 1. 2 N shpk
2. Hysi - 2F shpk,
3. Nika shpk,
4. Avduli shpk,
5. Alb Korca 2002 shpk,
6. Xhengo shpk,
7. Intelligent Building Solution (I.B.S.) shpk & Mela shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 N
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 530 937,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-03-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5 437 124,40
  Data e lidhjes se kontrates 31-03-2021
  Kohezgjatja e kontrates 70 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka subjekte te s’kualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 34 datë 8 Mars 2021
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 49 datë 6 Prill 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.