Open Procurement Albania

“Ndertim i ambjentit teknik per instalimin e paisjeve per sistemet e Maternitetit dhe Spitalit Lezhe

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Objekti i Tenderit “Ndertim i ambjentit teknik per instalimin e paisjeve per sistemet e Maternitetit dhe Spitalit Lezhe
Nr. Reference REF-77841-11-06-2020
Vlera / Fondi Limit 4 517 648,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-11-2020
Data e mbajtjes se tenderit 19-11-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. DION-AL
2. JUNIK
3. NIKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 024 676,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Menjehere pas lidhjes se kontrates deri me date 25.12.2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1. "DION-AL" SHPK:
  Nuk ka paraqitur oferte. 2 “JUNIK” SHPK
  Mungese te plote te dokumentacionit
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 101 datë 16 Nëntor 2020
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 115 datë 7 Dhjetor 2020
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.