Open Procurement Albania

"Realizim punimesh per rikostruksion ambienti ku do te instalohet paisja CT Skaner ne SUT"

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit "Realizim punimesh per rikostruksion ambienti ku do te instalohet paisja CT Skaner ne SUT"
Nr. Reference REF-05553-09-16-2021
Vlera / Fondi Limit 4 166 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-09-2021
Data e mbajtjes se tenderit 28-09-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 84 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit nuk është paraqitur asnjë ofertë e përshtatshme në procedurat me një fazë
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 146 datë 04 tetor 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.