Open Procurement Albania

“Rikonstruksion në Spitalin Rajonal Kukës”-Shtese kontrate

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kukës
Objekti i Tenderit “Rikonstruksion në Spitalin Rajonal Kukës”-Shtese kontrate
Nr. Reference REF-07762-10-11-2021
Vlera / Fondi Limit 29 627 731,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 12-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. 2 N
2. Curri
Operator Ekonomik Kontraktues
 • 2 N
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 26 228 036,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 29 559 399,00
  Data e lidhjes se kontrates 06-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates 75 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr.185 datë 20 Dhjetor 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.