Open Procurement Albania

RIKONSTRUKSION I TARRACËS SË GODINËS “GALILEO GALILEI”

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Objekti i Tenderit RIKONSTRUKSION I TARRACËS SË GODINËS “GALILEO GALILEI”
Nr. Reference REF-08449-10-15-2021
Vlera / Fondi Limit 2 382 081,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 18-10-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues 1. “2N”
2. “HYSI-2 F”
3. “MENI”
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HYSI-2 F
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 645 890,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-11-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HYSI-2 F viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.