Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Rruges Hyrese dhe Dekorit te Fasades Ballore me Elemente Dekorativ per godinen e Maternitetit Berat

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar te gjithe operatoret pjesemarres ne gare me oferte me te ulet se oferta fituese

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Rruges Hyrese dhe Dekorit te Fasades Ballore me Elemente Dekorativ per godinen e Maternitetit Berat
Nr. Reference REF-10700-11-08-2021
Vlera / Fondi Limit 9 999 977,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-11-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 19-11-2021
Data e mbajtjes se tenderit 19-11-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “TOTILA” SHPK
2. ”NGRACAN 1934” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TOTILA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 548 320,00
  Data e shpalljes se fituesit 02-12-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11 457 984,00
  Data e lidhjes se kontrates 13-12-2021
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1.”Ngracan 1934”, për këto arsye:
  - nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe nuk ka plotesuar asnje kriter te kerkuar ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr.185 datë 20 Dhjetor 2021

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.