Open Procurement Albania

Ndërtesat Mirëmbajtje

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje ndërtesash
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 106 150,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 22-04-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Delia Impex SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Delia Impex SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 320 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 584 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 22-04-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Delia Impex SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Delia Impex SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Delia Impex SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Delia Impex SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.17 - Dt.03-05-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.