Open Procurement Albania

Mirëmbajtje ndërtese dhe e ambjentit rrethues të KSU-së

Autoritet Prokurues Klinika Stomatologjike Universitare Tiranë
Institucion Kontraktues Klinika Stomatologjike Universitare Tiranë
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje ndërtese dhe e ambjentit rrethues të KSU-së
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 170 960,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 15-08-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-08-2016
Data e mbajtjes se tenderit 22-08-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues THEOS SHPK - BEGA-07 SHPK - ELKA SHPK - Meni SHPK - CARA MAT SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • THEOS SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 740 887,00
  Data e shpalljes se fituesit 27-08-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 889 064,00
  Data e lidhjes se kontrates 07-09-2016
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per THEOS SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per THEOS SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per THEOS SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per THEOS SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.32 - Dt.15-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.19-09-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.37 - Dt.19-09-2016

  Mirëmbajtje ndërtese dhe e ambjentit rrethues të KSU-së

  Autoritet Prokurues Klinika Stomatologjike Universitare Tiranë
  Institucion Kontraktues Klinika Stomatologjike Universitare Tiranë
  Objekti i Tenderit Mirëmbajtje ndërtese dhe e ambjentit rrethues të KSU-së
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 1 210 470,00
  Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 25-07-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-07-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 28-07-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pasi në preventivin e hartuar nga janë parashikuar disa ndërhyrje në amjentet e katit të parë të ndërtesës, ambjente që me urdhër të sekretarit të përgjithshëm të Ministrisë të Shëndetësisë u liruan për Fakultetin e Mjekësisë Dentare
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.29 - Dt.25-07-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.31 - Dt.08-08-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.