Open Procurement Albania

Plan-rilevimi, plan-vendosje dhe planimetritë për Spitalin Rajonal Shkodër

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Objekti i Tenderit Plan-rilevimi, plan-vendosje dhe planimetritë për Spitalin Rajonal Shkodër
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 627 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-08-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 02-09-2016
Data e mbajtjes se tenderit 02-09-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues LORENCO & CO SHPK - LAND CO SHPK & XHAST SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LORENCO & CO SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 389 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 08-09-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 666 800,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-09-2016
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LORENCO & CO SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.34 - Dt.29-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.26-09-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.39 - Dt.03-10-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.