Open Procurement Albania

Plane rilevimi për të gjithë teritorin e Spitalit Rajonal Dibër (përfshire të gjitha godinat)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibër
Objekti i Tenderit Plane rilevimi për të gjithë teritorin e Spitalit Rajonal Dibër (përfshire të gjitha godinat) - financuar nga Buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-51514-09-29-2016
Vlera / Fondi Limit 1 333 330,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 29-09-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 10-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues LORENCO & CO SHPK - ERALD G SHPK - TRANSPORT HIGHWAY CONSULTING SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERALD-G SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 315 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 18-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1 578 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 31-10-2016
  Kohezgjatja e kontrates 10 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERALD-G SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERALD-G SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERALD-G SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ERALD-G SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Shpallja e Fituesit Nr.43 - Dt.31-10-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.44 - Dt.07-11-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.