Open Procurement Albania

Mirëmbajtje e objekteve ndërtimore impianistike - financuar nga FSDKSH

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Shkoder
Objekti i Tenderit Mirëmbajtje e objekteve ndërtimore impianistike - financuar nga FSDKSH
Nr. Reference REF-52159-10-05-2016
Vlera / Fondi Limit 4 290 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-10-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 17-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 17-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues NIKA SHPK - DELIA IMPEX - SULOLLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 645 844,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 4 375 013,00
  Data e lidhjes se kontrates 10-11-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa- Janë s'kualifikuar ofertuesit e mëposhtëm: 1- Delia Impex K57123001R Emri i plotë i shoqërisë numri i NIPT-it 2- Sulollari shpk Emri i plotë i shoqërisë numri i NIPT-it Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: Mungese dokumentacioni-
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Formulari i lidhjes së kontratës

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.