Open Procurement Albania

Rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare për Spitalin Tropojë - financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Tropojë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Tropojë
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare për Spitalin Tropojë - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-52001-10-04-2016
Vlera / Fondi Limit 6 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 17-10-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-10-2016
Data e mbajtjes se tenderit 20-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues HALILI 1 SHPK & SHENDELLI SHPK
Shamo
Construction
ZDRAVO SHPK
AVDULI SHPK
VLLAZNIMI
Oruçi
MURATI
FLORIDA
DELIA IMPEX
RADIKA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • HALILI 1 SHPK - SHENDELLI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 168 646,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-10-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5 002 375,00
  Data e lidhjes se kontrates 14-11-2016
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe të s'kualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HALILI 1 SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HALILI 1 SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HALILI 1 SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per HALILI 1 SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SHENDELLI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.41 - Dt.17-10-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.14-11-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.46 - Dt.21-11-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.