Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i shërbimit të pranim - urgjencës

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i shërbimit të pranim - urgjencës
Nr. Reference REF-57171-11-08-2016
Vlera / Fondi Limit 8 602 636,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-11-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 18-11-2016
Data e mbajtjes se tenderit 18-11-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues BETON E G FIER & BOSHNJAKU B
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BETON E G FIER -BOSHNJAKU B
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 8 539 818,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates 05-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur asnkesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per BOSHNJAKU B viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.50 - Dt.19-12-2016

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.