Open Procurement Albania

Hidroizolim tarrace e sallës së operacionit dhe rikonstruksion i hyrjes së Urgjencës, Spitali Rajonal Lezhë

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhë
Objekti i Tenderit Hidroizolim tarrace e sallës së operacionit dhe rikonstruksion i hyrjes së Urgjencës, Spitali Rajonal Lezhë- 1- Burimi i Financimit : Buxheti i Shtetit, të ardhurat dytësore
Nr. Reference REF-57577-11-10-2016
Vlera / Fondi Limit 811 206,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-11-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-11-2016
Data e mbajtjes se tenderit 20-11-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues Konstruksion 04 - KTHELLA SHPK - ROZAFA SHPK - NIKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NIKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 586 750,00
  Data e shpalljes se fituesit 21-11-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 704 100,00
  Data e lidhjes se kontrates 05-12-2016
  Kohezgjatja e kontrates 20 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per NIKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.