Open Procurement Albania

Ndërtimi i godinës së re për Shërbimin Kombëtar të Urgjencës Mjekësore

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Shërbimi Kombëtar i Urgjencës
Objekti i Tenderit Shtesë Kontrate: Ndërtimi i godinës së re për Shërbimin Kombëtar të Urgjencës Mjekësore - Burimi i financimit: Buxheti i shtetit viti 2015,2016/ investime
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 999 992,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 03-11-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues EVEREST
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EVEREST
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 999 991,67
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5 999 990,00
  Data e lidhjes se kontrates 03-11-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EVEREST viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EVEREST viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EVEREST viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EVEREST viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.46 - Dt.21-11-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.