Open Procurement Albania

Shtesë Kontrate: Rikonstruksion i godinës së maternitetit për spitalin Gjirokastër, Sistemi i gazeve mjekësore dhe gjeneratori

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastër
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastër
Objekti i Tenderit Shtesë Kontrate: Rikonstruksion i godinës së maternitetit për spitalin Gjirokastër, Sistemi i gazeve mjekësore dhe gjeneratori- (Data e lidhjes së kontratës fillestare 05-06-2015).
Vlera totale përfundimtare e kontratës fillestare/ Lotit eshte 80.240.599 (me TVSH) Monedha leke
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 9 583 334,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Shtesë Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesë
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 21-10-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues AURORA KONSTRUKSION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AURORA KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 583 333,33
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11 500 000,00
  Data e lidhjes se kontrates 21-10-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AURORA KONSTRUKSION viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AURORA KONSTRUKSION viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AURORA KONSTRUKSION viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AURORA KONSTRUKSION viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.05-12-2016

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.