Open Procurement Albania

Rikonstruksioni i repartit të Urgjencës dhe Hollit të Spitalit Rajonal Berat

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Rikonstruksioni i repartit të Urgjencës dhe Hollit të Spitalit Rajonal Berat - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 20 416 666,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 06-03-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-03-2017
Data e mbajtjes se tenderit 22-03-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues TOTILA SHPK & ED KONSTRUKSION SHPK
DELIA IMPEX
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TOTILA SHPK -ED KONSTRUKSION SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 20 379 050,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-04-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 24 454 860,00
  Data e lidhjes se kontrates 13-04-2017
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s'kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1. Delia impex
  Kishte mungesë në dokumentacionin e kërkuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TOTILA SHPK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ED KONSTRUKSION SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr. 9 - Dt.06-03-2017
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2017
  Lidhja e Kontrates Nr.16 - Dt.24-04-2017

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.