Open Procurement Albania

Rikonstruksion dhe Ndërtim muri rrethues në anën jugore të Spitalit

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Rikonstruksion dhe Ndërtim muri rrethues në anën jugore të Spitalit - financuar nga Të ardhura dytësore
Nr. Reference REF-09710-04-27-2017
Vlera / Fondi Limit 3 333 326,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-04-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-05-2017
Data e mbajtjes se tenderit 08-05-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues AVDULI SHPK - EGLAND SHPK - FITORE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AVDULI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 579 059,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-05-2017
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3 094 871,00
  Data e lidhjes se kontrates 29-05-2017
  Kohezgjatja e kontrates 25 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte s'kualifikuar oferta e operatorit ekonomik "DELIA IMPEX" SHPK me nipt K57123001R , per oferte anomalisht te ulet
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per AVDULI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.23 - Dt.12-06-2017

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.