Open Procurement Albania

Rikonstruksion i ambjenteve të DSHP Devoll

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shëndetit Publik Devoll
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shëndetit Publik Devoll
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i ambjenteve të DSHP Devoll - financuar me Fond buxhetor
Nr. Reference REF-12305-05-10-2017
Vlera / Fondi Limit 2 808 455,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-05-2017
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-05-2017
Data e mbajtjes se tenderit 26-05-2017
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues LEKA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 873 226,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 247 871,20
  Data e lidhjes se kontrates 02-08-2017
  Kohezgjatja e kontrates 60 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per LEKA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit të kontratës
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.31 - Dt.07-08-2017

  MBESHTETES


  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.