Open Procurement Albania

Sherbimi i ruajtjes dhe shoqerimit te vlerave monetare per Njesine e Koordinimit Berat FSHU sh.a

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Institucioni Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Berat
Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e OSSH Berat
Objekti i Tenderit Sherbimi i ruajtjes dhe shoqerimit te vlerave monetare per Njesine e Koordinimit Berat FSHU sh.a
Nr. Reference REF-85504-10-26-2023
Vlera / Fondi Limit 36 976 850,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 27-10-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 13-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “Myrto Security” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MYRTO SECURITY
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 36 541 440,00
  Data e shpalljes se fituesit 01-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 43849728
  Data e lidhjes se kontrates 12-01-2024
  Kohezgjatja e kontrates 170 dite nga data e dorezimit te sheshit te ndertimit
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Njoftuar lidhja e kontrates ne Buletinin Nr. 3 datë 22 Janar 2024
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per MYRTO SECURITY viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Procesverbal" Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim "
  Kthim Pergjigje ILYRIAN GUARD

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data