Open Procurement Albania

Studimi Projektim Stacionin e ri të pompave ne Gajde ,dublim pusi , depo e re dhe plotësimin e linjave te dergimit per njesit Fiershegan Allkaj,(Cukas ,Toshkez),Krutje (Fier I Ri),Bubullime (Imsht)

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Lushnje SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Objekti i Tenderit Studimi Projektim Stacionin e ri të pompave ne Gajde ,dublim pusi , depo e re dhe plotësimin e linjave te dergimit per njesit Fiershegan Allkaj,(Cukas ,Toshkez),Krutje (Fier I Ri),Bubullime (Imsht)
Nr. Reference REF-01967-04-19-2024
Vlera / Fondi Limit 10 723 036,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 22-04-2024
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 13-05-2024
Data e mbajtjes se tenderit 13-05-2024
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. B.O.E “ Arena MK & C.E.C Group
2. BOE ‘’ E.B.S ‘’shpk & MF INVEST Group
3. BOE ’HYDRO-ENG CONSULTING & Arkimade shpk
4.BOE ILLYRIAN Consulting Engineers& Plan Consult
5. BOE Net- Group & Viante Konstruksion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ Arena MK - C.E.C Group
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 10 700 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 05-06-2024
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 (dy) muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekononën kufirin minimal të përcaktuar nga Autoriteti Kontraktor . 1. BOE ILLYRIAN Consulting Engineers& Plan Consult, per arsye:
  -Ka ofertuar nën kufirin minimal të përcaktuar nga Autoriteti Kontraktor .

  1. BOE Net- Group & Viante Konstruksion, per arsye:
  -Ka ofertuar nën kufirin minimal të përcaktuar nga Autoriteti Kontraktor .

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Arena MK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Arena MK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Arena MK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per “ Arena MK viti 2019-2020

  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C Group viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C Group viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C Group viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per C.E.C Group viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Detyre Projektimi
  Formular i Njoftimit te Fituesit Paraprak
  Formular i Njoftimit te Fituesit Pas afatit te Ankimimit

  MBESHTETES

  Ketu mund te keni REKLAMEN tuaj

  Kontakto ne [email protected]

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data