Open Procurement Albania

Blerje dhe Vendosje Banakë (tezga) për Tregun Kamëz

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit
 • Skualifikim i te gjithe operatoreve konkurrues pervec fituesit

Institucioni Prokurues Ndërmarrja e Shërbimeve Publike Kamez
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Objekti i Tenderit Blerje dhe Vendosje Banakë (tezga) për Tregun Kamëz
Nr. Reference REF-54676-12-22-2022
Vlera / Fondi Limit 1 825 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 04-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. ALBATROP CONSTRUCTION & DESING(ACD)
2. HB-GROUPCONSTRUCTION SHPK,
Operator Ekonomik Kontraktues
 • “ALBATROP CONSTRUCTION & DESING(ACD)”
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 755 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 19-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2106000
  Data e lidhjes se kontrates 01-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates 30 (tridhjetë) ditë.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1. HB GROUPCONSTRUCTION SHPK, per arsye:
  -Sigurimimi i ofertes eshte bere ne emer dhe per llogari te QENDRA POLIVALENTE DITORE KAMEZ, TIRANE dhe jo ne emer te Ndermarrjes se Sherbimeve Publike Kamez.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 17 datë 20 Shkurt 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Projekti

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data