Open Procurement Albania

Shërbim mirëmbajtje për pajisjet e kondicionimit

Institucioni Prokurues Drejtoria e Pergjithshme e Objekteve Publike Tirane
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Objekti i Tenderit Shërbim mirëmbajtje për pajisjet e kondicionimit
Nr. Reference REF-56356-01-19-2023
Vlera / Fondi Limit 2 603 460,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 20-01-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 30-01-2023
Data e mbajtjes se tenderit 30-01-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. CLIMACASA sh.p.k
2. Sulollari-Klima sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLIMACASA SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 49 980,00
  Data e shpalljes se fituesit 16-02-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2498460
  Data e lidhjes se kontrates 28-02-2023
  Kohezgjatja e kontrates Duke filluar nga data e lidhjes së kontratës 12 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Eshte skualifikuar operatori ekonomik i meposhtem:
  1.Sulollari Klima sh.p.k, per arsye:
  -Nuk ploteson piken 3, te Kapaciteti Teknik, pasi nuk ka pasqyruar asnje dokumentacion provues per motocikletat
  -Nuk ploteson piken 1 a te Kapaciteti Teknik, pasi nuk ka paraqitur vertetimin me sukses te kontrates se ngjashme
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Shumatore e çmimeve për njësi
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per CLIMACASA SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Tiranë REF-56356-01-19-2023
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 24 datë 13 Mars 2023
  Formulari i Sherbimeve dhe Grafiku i Ekzekutimit
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data