Open Procurement Albania

Blerje karburanti për nevojat e shoqërisë

Institucioni Prokurues Shoqëria Rajonale Ujësjellës Kanalizime Dibër SH.A
Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Dibër
Objekti i Tenderit Blerje karburanti për nevojat e shoqërisë
Nr. Reference REF-62756-03-16-2023
Vlera / Fondi Limit 4 220 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-03-2023
Data e mbajtjes se tenderit 28-03-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj, duke filluar nga data e lidhjes së kontratës me Operatorin Ekonomik që do të shpallet fitues në këtë procedurë prokurimi.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar në ligjin nr. 162/2020, datë 23.12.2020 "Për Prokurimin Publik", neni 98, pika 1, gërma “c” konstatohet se dokumentet e tenderit përmbajnë gabime ose mangësi të rëndësishme
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Buletini Nr. 39 datë 2 Maj 2023
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data