Open Procurement Albania

Dhënie me qira, me konkurim publik, të tokës në pronësi të Bashkisë Kolonjë,për objektin: Ekonomia Pyjore- Orgockë, Zona kadastrale 2340,Nr. Pasurisë 865. Objekti i veprimtarisë - Vendosje kaminash për prodhim qymyr druri dhe eshkës së kovaçit, furrë gëlqereje, sheshe për depozitimin e përkohshëm të materialeve të ndryshme (pika transiti) etj. Çmimi dysheme i qirasë 250.000 Lekë/ha/Vit.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kolonjë
Institucioni Prokurues Bashkia Kolonjë
Objekti i Tenderit Dhënie me qira, me konkurim publik, të tokës në pronësi të Bashkisë Kolonjë,për objektin: Ekonomia Pyjore- Orgockë, Zona kadastrale 2340,Nr. Pasurisë 865. Objekti i veprimtarisë - Vendosje kaminash për prodhim qymyr druri dhe eshkës së kovaçit, furrë gëlqereje, sheshe për depozitimin e përkohshëm të materialeve të ndryshme (pika transiti) etj. Çmimi dysheme i qirasë 250.000 Lekë/ha/Vit. Afati i dhënies me qira të kësaj pasurie do të jetë 6 deri 10 vjet
Nr. Reference 1
cmimi Dysheme Leke 250 000,00
Lloji i Kontrates Publike Dhënie me Qera
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 20-09-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 01-10-2021
Data e mbajtjes se tenderit 01-10-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues 1. THAKA/G Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Thaka / G SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 251 000,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Thaka / G SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Thaka / G SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Thaka / G SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Thaka / G SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Buletini Nr. 140 datë 20 Shtator 2021
  Shpallja e Fituesit Buletini Nr. 161 datë 8 Nëntor 2021
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data