Open Procurement Albania

Blerje Gazoil per Nevojat e Ndermarrjes se Pasurise Publike dhe pastrimin e kanaleve kulluese

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lushnje
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Pasurive Publike Lushnje
Objekti i Tenderit Blerje Gazoil per Nevojat e Ndermarrjes se Pasurise Publike dhe pastrimin e kanaleve kulluese
Nr. Reference REF-33132-06-16-2022
Vlera / Fondi Limit 20 090 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-06-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-07-2022
Data e mbajtjes se tenderit 08-07-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. “NUSHI'' SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nushi SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 20 090 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-07-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Nushi SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data