Open Procurement Albania

Sistemim-asfaltim i rrugës lidhëse të Aeroportit me rrugën e shkollës, Rinas, Nj.A.Nikël, Krujë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Krujë
Objekti i Tenderit Sistemim-asfaltim i rrugës lidhëse të Aeroportit me rrugën e shkollës, Rinas, Nj.A.Nikël, Krujë
Nr. Reference REF-49475-11-10-2022
Vlera / Fondi Limit 6 215 209,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 11-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-11-2022
Data e mbajtjes se tenderit 21-11-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 5
Operatore Konkurues 1. B.O.E ‘’ M U R A T I ” sh.p.k, dhe '’EURO-ALB ‘’ sh.p.k
2. ‘’BAMI’’ sh.p.k
3.‘’NDERTUESI 2000‘’ sh.p.k
4. ‘’K.TURJA’’ sh.p.k
5. “VELLEZERIT HYSA‘’ sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ”Ndertuesi 2000” shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 842 360,00
  Data e shpalljes se fituesit 24-11-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5810832
  Data e lidhjes se kontrates 02-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates 28(njezet e tete ) dite nga data e fillimit te punimeve
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike i meposhtem:
  1.B.O.E ‘ M U R A T I sh.p.k, dhe ‘EURO-ALB ‘ sh.p.k , per arsye:
  -Nuk ka paraqitur mjetin Grejder
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 173 datë 19 Dhjetor 2022

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data