Open Procurement Albania

PUNIME REHABILITUESE PËR KOPSHTIN MORAVË, SHKOLLËN DYSHNIK DHE QENDRËN E SHËRBIMEVE ARSIMORE BERAT

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Berat
Institucioni Prokurues Bashkia Berat
Objekti i Tenderit PUNIME REHABILITUESE PËR KOPSHTIN MORAVË, SHKOLLËN DYSHNIK DHE QENDRËN E SHËRBIMEVE ARSIMORE BERAT
Nr. Reference REF-49725-11-14-2022
Vlera / Fondi Limit 16 993 200,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 15-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 15-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 8
Operatore Konkurues 1. ASI-2A CO
2. BESTA
3. DON JURGE
4. EURO-ALB
5. FLED
6. INA
7. TOTILA
8. ZEQILLARI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 13 978 248,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 2 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem
  1.DON JURGE , per arsye:
  -Nuk ka paraqitur oferte

  2. EURO-ALB, per arsye:
  -Nuk eshte dokumentacioni i plote dhe konform kritereve te pergjithshme dhe te vecanta te tenderit.
  -Ka paraqitur oferte me gabime artimetike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data