Open Procurement Albania

Prishje dhe transportim te inerteve te gjeneruara ne kuader te procesit te rindertimit, Bashkia Vore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vorë
Objekti i Tenderit Prishje dhe transportim te inerteve te gjeneruara ne kuader te procesit te rindertimit, Bashkia Vore(Programi i Rindertimit)
Nr. Reference REF-50723-11-22-2022
Vlera / Fondi Limit 9 771 389,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 23-11-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 05-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1. “A.L-ASFALT” shpk
2. B.O.E “KLAJGER KONSTRUKSION & “No – Bi” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLAJGER KONSTRUKSION - No – Bi shpk
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 612 985,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-12-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 9612985
  Data e lidhjes se kontrates 30-12-2022
  Kohezgjatja e kontrates 30 dite
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Vlera e kontrates eshte pa TVSH.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION viti 2019-2020

 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Vorë REF-50723-11-22-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Buletini i Posaçëm Nr. 174 datë 20 Dhjetor 2022
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Formulari i Lidhjes se Kontrates
  Akte nenligjore

  Akt Normativ Nr. 9, datë 16.12.2019 “Për Përballimin e Pasojave të Fatkeqësisë Natyrore”
  Ligj Nr. 97/2019 “Për Miratimin e Aktit Normativ, me Fuqinë e Ligjit, Nr. 9, Datë 16.12.2019, të Këshillit të Ministrave, “Për Përballimin e Pasojave të Fatkeqësisë Natyrore”

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data