Open Procurement Albania

Rindërtimi i Shkollës së Mesme “Isa Boletini”, Vorë

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorë
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Rindërtimi i Shkollës së Mesme “Isa Boletini”, Vorë (Programi i Rindertimit)
Nr. Reference REF-51671-12-01-2022
Vlera / Fondi Limit 279 218 915,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 02-12-2022
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-12-2022
Data e mbajtjes se tenderit 12-12-2022
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Lista e operatoreve ekonomike te kualifikuar ne perfundim te fazes se pare te procedures:
1. B.O.E “RAFIN COMPANY” sh.p.k & “UDHA” sh.p.k & “NDREGJONI” sh.p.k & “S&L STUDIO” sh.p.k
2. “KLAJGER KONSTRUKSION” shpk me Nipt K51423028P

Kane qene pjesemarres ne fazen tjeter te procedures keta ofertues me vlerat perkatese te ofruara:
1. B.O.E “RAFIN COMPANY” sh.p.k & “UDHA” sh.p.k & “NDREGJONI” sh.p.k & “S&L STUDIO” sh.p.k, me vlere te ofertes 279.150.000 leke
2. “KLAJGER KONSTRUKSION” shpk, me vlere te ofertes 279.000.000 leke.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLAJGER KONSTRUKSION SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 279 000 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-01-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 279000000
  Data e lidhjes se kontrates 16-01-2023
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj projektim dhe 12 muaj zbatimi i punimeve
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar

  Nuk ka pasur ankesa

  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Vlera e kontrates eshte pa TVSH.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per KLAJGER KONSTRUKSION SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Qeverisja Vendore Vorë REF-51671-12-01-2022
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Raport mbi Projektidene Paraprake
  Formulari i Lidhjes se Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data