Open Procurement Albania

Shërbimi i pastrimit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korçë
Institucioni Prokurues Bashkia Korçë
Objekti i Tenderit Shërbimi i pastrimit

Burimi i financimit: Të ardhurat e bashkisë
Nr. Reference REF-70594-05-25-2023
Vlera / Fondi Limit 400 041 205,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures E hapur, mbi kufirin e lartë monetar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 26-05-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-06-2023
Data e mbajtjes se tenderit 26-06-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 36 muaj duke filluar nga data e lidhjes te kontrates.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Lista e Rrugeve
  Lista e fshatrave
  Planimetria
  Harta e Konteniereve
  Harta e rrugeve qe fshihen me fshese Mekanike
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Procesverbal "Per argumentimin e Realizimit te Procedures pa Lote"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data