Open Procurement Albania

Mbikqyrja e punimeve per objektin :”Rikonstruksioni i shkolles 9 vjecare “Shyqyri Peza”.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Mbikqyrja e punimeve per objektin :”Rikonstruksioni i shkolles 9 vjecare “Shyqyri Peza”.
Nr. Reference REF-86842-11-08-2023
Vlera / Fondi Limit 1 451 196,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 09-11-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 21-11-2023
Data e mbajtjes se tenderit 21-11-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues 10
Operatore Konkurues 1. DERBI - E shpk
2. “INSTITUTI DEKLIADA –ALB” shpk
3. “INFRATECH” shpk
4. “HYDRO –ENG CONSULTING” shpk
5. NOVATECH STUDIO shpk
6. “BN PROJECT shpk
7. G B Civil Engineering shpk
8. A & E ENGINEERING sh.p.k
9. “ERSI/M” shpk
10. “TAULANT” shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INFRATECH SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 153 201,00
  Data e shpalljes se fituesit 06-12-2023
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1383841
  Data e lidhjes se kontrates 17-01-2024
  Kohezgjatja e kontrates 12 (dymbëdhjetë) muaj kalendarike duke nisur nga data e lidhjes së kontratës.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane skualifikuar operatoret ekonomike te meposhtem:
  1. DERBI E shpk, per arsye:
  -Nuk ka respektuar VKM Nr. 354 date 11.05.2016

  2. INSTITUTI DEKLIADA ALB shpk, per arsye:
  -Nuk ka respektuar VKM Nr. 354 date 11.05.2016

  3. BN PROJECT shpk, per arsye:
  -Nuk ka dokumentacionin e duhur ligjor dhe teknik
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INFRATECH SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Buletini Nr. 3 datë 22 Janar 2024
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data