Open Procurement Albania

Open Procurement Albania - Local government

Last data

Auction
Dhėnie me qera tė objektit “ish-Godina 2 kateshe, Zyrat e Ushtrise Ersekė".
Objekti ndodhet nė ZK. 1594, me nr. Pasurie 8/73, vol.8, fq.44 e rregjistruar pane Zyrės Vendore tė ASHK Kolonjė e llojit Ndėrtesė + Truall me pronar Bashkia Kolonjė.
Sipėrfaqe ndėrtimi kati perdhe 302 m² , sipėrfaqe ndertimi kati pare 302 m² , sipėrfaqe ndertimi gjithesej 604 m², sipėrfaqe funksionale 198 m², sipėrfaqe trualli gjithesej 198 m².
Dhėnia me qira e pasurisė bėhet me qėllim dhėnien nė pėrdorim tė saj pėr ushtrimin e aktivitetit “Grumbullim, prodhim, pėrpunim, amballazhim tė produkteve bio tė zaiherve tė Kolonjė”.
Vlera dysheme pėr detyrimin e qirasė, pėr fillimin e konkurrimit, ėshtė sipas Aneksit A tė vendimit tė Kėshillit tė Ministrave nr. 54, datė 5.2.2014 “Pėr pėrcaktimin e kritereve, tė procedurės dhe tė mėnyrės sė dhėnies me qira, enfiteozė apo kontrata tė tjera tė pasurisė shtetėrore” i ndryshuar dhe fillon nga 75 lekė/m2 nė muaj.
Afati i dhėnies me qira tė kėsaj pasurie ėshtė 10 vjet.

Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.
Loti IV - Autoveturė, viti prodhimit 2000, marka Daimler 163, modeli ML 270 CDI, fuqia motorike 2685 cm3, lloji karburantit naftė

Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.
Loti III - Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm3, lloji karburantit naftė

Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.
Loti II - Autoveturė, viti prodhimit 2001, marka Daimler Chrysler, 220, modeli S400CDI, fuqia motorike 3996 cm3, lloji karburantit naftė

Shitja per skrap e mjeteve te transportit te Bashkise Poliēan te nxjerra jasht perdorimit
more
Malësi e Madhe Shkodër Tropojë Has Vau i Dejës Fushë-Arrëz Pukë Kukës Mirditë Lezhë Dibër Mat Kurbin Klos Krujë Bulqizë Tiranë Kamëz Vorë Shijak Durrës Kavajë Rrogozhinë Peqin Elbasan Librazhd Prrenjas Cërrik Belsh Lushnje Divjakë Fier Patos Roskovec Urë Vajgurore Kuçovë Gramsh Pogradec Pustec Maliq Devoll Korçë Skrapar Poliçan Berat Mallakastër Vlorë Selenicë Memaliaj Këlcyrë Përmet Kolonjë Tepelenë Libohovë Gjirokastër Himarë Sarandë Delvinë Finiq Konispol Dropull

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data