Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
26 25 106 2,080,355 26 529,883 2,231,647

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Maliq Dhenie me qera “Ish-Depot e Amballazhit tė Sheqerit nė ish-Kombinatin e Sheqerit Maliq” Lidhur Kontrata KORSEL SHPK 56,730.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Loti I: Dhėnie me qira tė ekonomisė Pyjore Drin Gjadėr kirė, ngastra nr. 4, siperfaqe prej 0.8444 ha Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Loti II: Dhėnie me qira tė ekonomisė Pyjore Drin Gjadėr kirė, ngastra nr. 13, nė siperfaqe prej 0.21 ha Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Dhėnie me qira, me konkurrim, tė objektit (thertore) me sipėrfaqe trualli 1082 m2 dhe sipėrfaqe objekti 231 m2, pjesė e pasurisė nr.5/34, Zk.2813, nė pronėsi tė Njėsisė Administrative Novoselė Vlorė. 44,740 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Devoll Dhėnien me qira, me konkurrim te pasurisė me Nr. 364/2 zona kadastrale 3637, nė pronėsi tė Bashkisė Devoll, nė njėsinė administrative “Qendėr Bilisht” bashkėlidhur vendimit Nr. 268, datė 16.5.2018 “Pėr kalimin nė pronėsi tė Bashkisė Devoll, nė Njėsinė Administrative “Qendėr Bilisht”, tė disa pronave me vendndodhje nė zonat kadastrale 3637 dhe 1202”. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Pėr dhenie me qira tė pasurive tė Bashkisė Kavajė me nr.18 dhe 19 me emertimin Pa Frut me siperfaqe respektive 22 000 m² dhe 3000 m² tė ndodhur nė fshatin Aganas nė Njesin Administrative Golem. Njoftuar Fituesi Giam Konstruksion 12000 leke/ha ne nje vit kalendarik
Qeverisja Vendore Kavajė "Pėr dhenie me qira tė pasuris tė Bashkisė Kavajė me nr.329 me emertimin Pa Frut me siperfaqe respektive 44 100 m tė ndodhur nė fshatin Momėl nė Njesin Administrative Helmes. Njoftuar Fituesi Mustafa Ēelhaka 6600 leke/ha ne nje vit kalendarik
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Dhenien me qira me ane te konkurrimit te siperfaqes se fondit pyjor dhe kullosor publik si ekonomi kullosore Bubes-Leskovec ngastra 14 me siperfaqe 0.7 ha dhe si ekonomi pyjore Deshnice ngastra 57 /a me nje siperfaqe prej 0.4.ha 83,100 Njoftuar Fituesi Ferma Grand Albanik 83,200.00
Qeverisja Vendore Tepelenė Per dhenien me qira me ane te konkurrimit te pasurise shteterore, lloji trualli) me siperfaqe 114 (njeqind e katermbedhjete)m 2 , me numer pasurie 12/71,ZK 3574; ndodhur ne qytetin Tepelene Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Krujė Dhėnien me qira tė ekonomisė pyjore Kraste- Kruje nė ngastrat pyjore me nr. 20/a, nr. 28/a, 28/c, 28/d per ndertimin e teleferik pasagjeresh ose linje tensioni, aerogjeneratore( stacionet, bazament dhe objektet perkatese) ne siperfaqen prej 0.8437 ha, pronė e bashkisė Krujė me afat perdorimi 10 vjeēar. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Dhėnien nė pėrdorim tė fondit pyjor publik, pėr mbarėshtrimin e florės sė egėr dhe kultivimin e bimėve tė ndryshme, tė ndarė nė lote: Loti i parė: pėr sasinė totale prej 80 (tetėdhjetė) ha. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Dhėnien nė pėrdorim tė fondit pyjor publik, pėr mbarėshtrimin e florės sė egėr dhe kultivimin e bimėve tė ndryshme, tė ndarė nė lote: Loti i dytė: pėr sasinė totale prej 132 (njėqind e tridhjetė e dy) ha. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Dhėnie nė pėrdorim tė fondit pyjor publik, pėr mbarėshtimin gjysėmnatyror tė llojeve tė faunės sė egėr, objekt gjuetie nė ngastrat pyjore nr.1/a, ekonomia pyjore “Labinot” dhe ngastrat nr.121/a, 122/a tė ekonomisė pyjore “Zaranikė” pėr sasinė totale prej 44 (dyzet e katėr) ha. Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Poliēan Dhenie me qera te prones nr.15/1 bashkia poliēan, ish prona nr.1069 , me Emertimin Kombinati Mekanik Zona B, siperfaqe e pėrgjitshshme 100.000 m2. Lidhur Kontrata METAJ STONE 220000 leke/muaj
Qeverisja Vendore Korēė Dhėnie me qira tė objektit ish Reparti i Fonderisė.
Kjo sipėrfaqe jepet me qira me qėllim ushtrimin e veprimtarive tregėtare tė cilat do tė ndikojnė pozitivisht nė zhvillimin ekonomik tė zonės.
Ēmimi dysheme pėr fillimin e konkurrimit ėshtė 150 l/m2 nė muaj, pra 478800 lekė nė muaj .
Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tepelenė Dhėnie me qera me anė tė konkurrimit tė siperfaqes me pėrberje shkurre, ngasra pyjore NR 80d nė ekonominė pyjore Dukaj-Luzat Njoftuar Fituesi ERAL CONSTRUCTION COMPANY SHPK 37200 lekė/ha /ne vit
Qeverisja Vendore Tepelenė Dhėnie me qera tė sipėrfaqes me pėrberje shkurre, ngasra pyjore me nr 1 nė ekonominė pyjore Dukaj-Luzat, Njėsia Administrative Qendėr, pronė e Bashkisė Tepelenė. Njoftuar Fituesi IDAJET HYSA 303050 lekė/ha /ne vit
Qeverisja Vendore Durrės Dhėnie me qera tė sipėrfaqes pyjore me pėrbėrje shkurre, ngastra pyjore me nr. 1/a, 2/a, ekonomia pyjor Rrotull, me sip. 1,407 ha dhe siperfaqe inproduktive, ngastra pyjore me nr. 1/c, 2/c, ekonomia pyjore Rrotull, me sip.0,283 ha, gjithsej 1,69 ha, pronė e bashkisė Durrės. 118,260 Njoftuar Fituesi SELIM ALLA 120000 Lekė/vit
Qeverisja Vendore Durrės Dhėnie me qera tė ekonomisė pyjore Rrotull nėn gastrat pyjore me nr. 2/a, 3/a, 3/b, 4/a, 4/b, 5, 6/a dhe tė ekonomisė pyjore Kodėr Rekė nė ngastrat pyjore nr. 76/a, 81/a, per vjeljen e 180 ton degėza (gjethe ) tė mersinės, ne siperfaqen prej 184,6 ha, pronė e bashkisė Durrės. 270,000 Njoftuar Fituesi AlbKalustyan 270,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Dhėnien me qira me anė tė konkurrimit tė objektit Kinema Agimi me sipėrfaqe tė pėrgjithshme 316.6 m², nė administrim tė Qendrės Kulturore Tirana. Qėllimi i pėrdorimit tė kėtij objekti ėshtė sigurimi i tė ardhurave pėr Qendrėn Kulturore “Tirana” dhe Bashkinė e Tiranės, rritja e punėsimit dhe investimeve pa ndryshuar destinacionin. Qėllimi i pėrdorimit tė kėtij objekti ėshtė sigurimi i tė ardhurave pėr Qendrėn Kulturore “Tirana” dhe Bashkinė e Tiranės, rritja e punėsimit dhe investimeve pa ndryshuar destinacionin. Ēmimi dysheme pėr fillimin e konkurrimit ėshtė 600 lekė/m². 600 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Dhenie me Qera e Objektit: Pasuria Nr.455/3, nė zonėn kadastrale 3032, nėndarja 455/8, me sipėrfaqe 280 m2 tė ndodhur nė Njėsinė Administrative Poshnje Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tropojė Dhėnie me Qera me anė tė konkurimit tė objektit Qendra e Zhvillimit Turizmit Valbone Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Dhėnie me Qera tė sipėrfaqes prej 240 m², tė ndodhur nė aksin rrugor Korēė-Ersekė,nė afėrsi tė urės sė Kamenicės. Kjo sipėrfaqe do tė jepet me qira me qėllim qė tė pėrdoret pėr veprimtari ekonomike.Ēmimi dysheme do tė jetė 648 lekė nė vit . Kjo sipėrfaqe do tė jepet me qira me njė afat 5 vjeēar. Nė kėtė objekt do tė zhvillohet veprimtari ekonomike Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Prrenjas Dhėnie me qera te pasurisė Sipėrfaqe toke e pafrytshme (21675 m2). Qėllimi i pėrdorimit tė kėtij objekti ėshtė dhėnia nė pėrdorim tė pėrkohshėm/ me qira, pėr ushtrimin e aktiviteteve si: magazinim, parkim, etj. 58,523 Lidhur Kontrata Logistial SHPK 49000/hektar
Qeverisja Vendore Durrės Dhėnie me qera me anė tė konkurrimit tė objektit Baza Prodhuese e Arsimit, e ndodhur nė lagjen Nr. 16, rruga Hysen Kėrtusha , me sipėrfaqe totale tė ndarė si mė poshtė: • Sipėrfaqe ndėrtimi 620 m2 • Sipėrfaqe funksionale 222 m2 133,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Dhėnie me qera tė sipėrfaqes prej 200 m2, Njėsia Administrative Vithkuq Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Dhėnie me qera me anė tė konkurrimit tė ambjentit pjesė e objektit tė emėrtuar Parku Sportiv , e ndodhur nė lagjen Nr. 5, rruga Mujo Ulqinaku , me sipėrfaqe totale tė ndare si me poshte: Siperfaqe ndertimi 450 m2 Siperfaqe funksionale 23 m2 90,920 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Dhėnie me qera tė ambjentit me sipėrfaqe tė pėrgjithshme 473 m2 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Dhėnie me qira me anė tė konkurrimit te sipėrfaqes prej 12000 m 2 240,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Durrės Dhėnie me qira tė katit pėrdhe dhe katit tė parė tė ndėrtesės me nr. pasurie 5/109, 5/110, ZK 8516, nė inventar tė Ndėrmarrjes sė Tregtisė me Shumicė (BGT), me sipėrfaqe : kati pėrdhe 585,2 m2 112,208 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data