Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i autoriteteve shitės Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i ankandeve tė shpallur Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i ankandeve tė shpallur me fitues Vlera totale fillestare pėr ankandet e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
50 101 479 201,755,266 217 97,638,939 96,249,983

Lista e ankandeve

Objekti i ankandit Vlera fillestare Lekė Autoritet Prokurues Statusi i Ankandit
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.
Loti II - Autoveturė, viti i prodhimit 2001
163,840 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.
Loti III - Autoveturė, viti i prodhimit 1998
131,072 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune.
Loti IV - Autoveturė, viti i prodhimit 2000
131,072 Qeverisja Vendore Shkodėr Ankand i shpallur
Dhėnie me qera tė objektit “ish-Godina 2 kateshe, Zyrat e Ushtrise Ersekė" Qeverisja Vendore Kolonjė Ankand i shpallur
Shitje pėr skrap e dy mjeteve tė transportit, nė pronėsi tė UKKO Sh.A 306,968 Qeverisja Vendore Korēė Njoftuar fituesi
Shitja per skrap e mjeteve te transportit te Bashkise Poliēan te nxjerra jasht perdorimit 577,265 Qeverisja Vendore Poliēan Ankand i shpallur
Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar dhe materialit drusor tė sekuestruar". 269,719 Qeverisja Vendore Pogradec Lidhur kontrata
Prerjen, transportin dhe shitjen e materialit drusor tė shkulur dhe tė thyer nga dėbora por i perdorshem nė kembe dhe tė rrezuar dhe materialit drusor tė sekuestruar". 575,310 Qeverisja Vendore Pogradec Lidhur kontrata
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore: 0.5 ha ; 0.12 ha, Ekonomia pyjore/kullosore - Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore: 0.1 ha, Ekonomia pyjore/kullosore - Librazhd, Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore: 0.5 ha, Ekonomia pyjore/kullosore - Librazhd, Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore: 0.4 ha, Ekonomia pyjore/kullosore - Kuturman Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore: 0.5 ha, Ekonomia pyjore/kullosore - Kuturman Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore: 8.3 ha; 0.2 ha , Ekonomia pyjore/kullosore - Ēermenikė Qeverisja Vendore Librazhd Ankand i shpallur
Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg. 205,160 Qeverisja Vendore Maliq Lidhur kontrata
Dhėnien me qira tė fondit pyjor me sipėrfaqe prej 2.13 ha nė pronėsi tė Bashkisė Korēė pėr veprimtari turistike dhe mjedise sportive (Pista e Skive Dardhė) 159,750 Qeverisja Vendore Korēė Ankand i shpallur
Hekur Skrap. 188,338 Qeverisja Vendore Durrės Njoftuar fituesi
Shitje e lendes drusore ” ne sasine prej 1172 m 3.
586,000 Qeverisja Vendore Kukės Njoftuar fituesi
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune. 204,800 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune. 163,840 Qeverisja Vendore Shkodėr Anuluar ankandi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data