Open Procurement Albania

Numri i Rezultateve: 2780

Shėnimi me flamur tė kuq (red flag) i njė procedure prokurimi tregon njė ekspozim apo rrezik tė mundshėm pėr sjellje tė papajtueshme me ligjin ose jo-etike tė biznesit, kryesisht nė lidhje me mos-respektimin e ligjeve anti-korrupsion. Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

Tendera me redflags

Titulli Autoritet Prokurues Vlera / Fondi Limit Data e Shpalljes
Furnizim me materiale ndertimore per mirmbajtjen e shkollave dhe objekteve te bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 20 536 667.00 30-04-2019
Ndertim muri prites per kanalin vadites Liqeni i Dushkut dhe F.V tubo plastik per kanale vaditese ne fshatrat Vidhan , Kokel Qeverisja Vendore Gramsh 2 168 375.00 15-05-2019
Blerje Karburanti. Qeverisja Vendore Krujė 1 439 244.00 24-05-2019
Blerje ushqime Qeverisja Vendore Shkodėr 9 000 000.00 11-04-2019
Sistemim Asfaltim Rruga Vukpalaj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 499 987.00 30-04-2019
Rikonstruksion ne rruget e Njesise Ad.Gurre Qeverisja Vendore Klos 2 366 764.00 07-05-2019
Rikonstruksion i rruges DEA Ksamil. Qeverisja Vendore Sarandė 3 883 333.00 13-05-2019
Rikonstruksion i fasadave dhe ndriēimi i rruges Elmaz Teme Bilbili (unaza veriore e qytetit Tepelene) Qeverisja Vendore Tepelenė 5 416 667.00 14-05-2019
Blerje materiale per ndriēim ne Berdenesh dhe Manastir. Qeverisja Vendore Sarandė 1 500 000.00 16-05-2019
Prodhim, transport (i brendshem dhe i larget) dhe depozitim ne piken e grumbullimit i druve te zjarrit per bashkine Tropoje Qeverisja Vendore Tropojė 4 527 092.00 20-05-2019
Permiresim Pyjesh. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 989 120.00 21-05-2019
Ndertimi i rruges Enver Preza dhe degezimeve te saj Qeverisja Vendore Tiranė 67 860 242.00 25-03-2019
Blerje makine vinē me kosh per shtylla elektrike Qeverisja Vendore Bulqizė 2 916 667.00 26-04-2019
Ndertim Lera ne Bularat Q= 400 m3, Bodrisht Q= 100m3 dhe Sotir Q= 100m3 Qeverisja Vendore Dropull 1 878 329.00 17-05-2019
"Punime shtese me objekt"Rikonstruksion i rrjetit shperndares ne rrugen "Enriko Veizi" Qeverisja Vendore Patos 1 612 491.00 17-05-2019
Furnizim vendosje pjese kembimi, per nevojat e Bashkise Diber, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 2 083 333.00 20-05-2019
Rikonstruksion Rruga Strikēan Qeverisja Vendore Bulqizė 15 729 166.00 01-04-2019
Zevendesim i linjes Belsh-Cepe Qeverisja Vendore Belsh 20 806 185.00 03-04-2019
Skemat ujijtese Qeverisja Vendore Korēė 17 238 211.00 04-04-2019
Shtese anesore 3 kate dhe ndertim palestre per shkollen 9- vjecare Vilson Blloshmi, Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 69 067 893.00 30-04-2019
Sherbim Riparim Elektromotore dhe Transformatore Qeverisja Vendore Fier 1 400 000.00 14-05-2019
Loti 3 Mbikqyrje, Ujesjellesi fshati Mbreshtan,njesia administrative Sinj Qeverisja Vendore Berat 567 001.00 16-05-2019
Rikonstruksion sheshi lagjia "18 Tetori" Ura Vajgurore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 30 574 691.00 04-04-2019
Kryerja e sherbimit te riparimit te makinerise se rende,mjeteve te agjencise se sherbimit pyjor, automjeteve zjarrfikse, mjeteve te transportit dhe automjeteve te bashkise Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 7 361 480.00 30-04-2019
Kuote ushqimore shkolla Naim Frsheri Qeverisja Vendore Korēė 2 185 633.00 07-05-2019
Mbikqyerje e punimeve per objektin Rehabilitim i skemes ujitese te ujembledhesit Malaj-2(Faza 3)" Mirdite. Qeverisja Vendore Mirditė 975 873.00 08-05-2019
Blerje materiale per sherbimin e eskavatoreve Qeverisja Vendore Maliq 1 022 851.00 14-05-2019
Blerje server Storage dhe pajisje te tjera informatike Qeverisja Vendore Elbasan 4 500 000.00 26-04-2019
Sistemim Asfaltim rruga Shkolla e Mesme-Sukapigeza Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 332 905.00 30-04-2019
Shpenzime Mirembajtje Rruge Rurale, Kanalizime (Rikonstruksion i Rrugeve Rurale Bashkia Has) Qeverisja Vendore Has 6 035 000.00 30-04-2019
BLERJE DHE TRANSPORT CAKELL MAKINERIE Qeverisja Vendore Vlorė 1 183 334.00 30-04-2019
Sistemim asfaltim i rruges se varrezave Balldre Qeverisja Vendore Lezhė 6 665 120.00 07-05-2019
Ndricim i rruges Kune-Shengjin Qeverisja Vendore Lezhė 4 198 971.00 07-05-2019
Materiale ndertimi per mirembajtjen e objekteve te Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00 08-05-2019
Blerje automjete. Qeverisja Vendore Dropull 3 700 000.00 09-05-2019
Ndertim Ure ne fshatin Mallkeq - Lezhan dhe rikonstruksion i pasareles fshati Vodice Qeverisja Vendore Selenicė 4 897 091.00 02-05-2019
Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit te Bashkise Tirane per vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 3 981 623.00 07-05-2019
Loti i Pare: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion rruge Blloku Babrru Koder e Kuqe Qeverisja Vendore Kamėz 534 238.00 18-04-2019
Rikonstruksioni i rruges Zall-Bastarit (Ura Zall Dajt deri ne Zall Bastar) – Loti II Qeverisja Vendore Tiranė 74 808 095.00 08-03-2019
Pajisje Elektroshtepiake Qeverisja Vendore Korēė 1 279 165.00 20-03-2019
Sherbim Kateringu per nevojat e qendrave rezidenciale Lira dhe Une jam si Ju Qeverisja Vendore Berat 23 288 250.00 21-03-2019
Blerje materiale ndertimore Qeverisja Vendore Finiq 16 666 666.00 10-04-2019
Blerje pjese kembimi per inverterat e stacionit te pompimit te SH.A UK Vlore viti 2019. Qeverisja Vendore Vlorė 2 059 498.00 23-04-2019
Rehabilitim, Pastrim i kanaleve kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 525 680.00 24-04-2019
Instalime elektrike shkolla “9-Tetori” dhe shkolla Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 8 333 333.00 24-04-2019
Sistemim Asfaltim Rruga Fundi i Brinjes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 16 666 256.00 05-04-2019
Mirembajtje kanale vaditese Qeverisja Vendore Mat 4 788 820.00 25-04-2019
Blerje Hipoklorite Natriumi dhe Kalciumi Qeverisja Vendore Fier 4 467 500.00 02-05-2019
Blerje karburant per nevojat e bashkise dhe drejtorive vartese Qeverisja Vendore Berat 13 439 194.00 28-03-2019
Lot 2 Mbikqyrja e punimeve per objektin: Sistemim-asfaltim i rruges se Nj.A. dhe Gjimnazit Shote Galica si dhe shkolles 9-vjeēare Adem Gjeli, Fushe Kruje Qeverisja Vendore Krujė 77 860.00 24-04-2019
Blerje bulmeti per nevojat e kopshteve dhe ēerdheve, 2019. Qeverisja Vendore Dibėr 1 916 667.00 26-04-2019
Sistem survejimi per ambjentet e jashtme te shkollave, sheshet publike, kryqezimeve kryesore, kinemase dhe stadiumit Qeverisja Vendore Mallakastėr 6 666 667.00 26-04-2019
Rikonstuksion i rruges Keneta e Mitros,Zharrez ,Patos Qeverisja Vendore Patos 14 166 604.00 19-03-2019
Rehabilitimi i paneleve elektrik ne Stacionin Qender Fushe- Kruje Qeverisja Vendore Durrės 7 455 273.33 16-04-2019
Blerje materiale ndertimore Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 972 303.00 26-04-2019
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Skrapar 5 000 000.00 26-04-2019
Sherbime dhe pjese kembimi per mjetet Qeverisja Vendore Lushnje 2 801 849.00 26-04-2019
Sistemim Asfaltim i rruges (blloku tek pallatet e Gjok Nikes) . Qeverisja Vendore Lezhė 4 937 900.00
Ujesjellesi fshati Mbreshtan,njesia administrative Sinj. Qeverisja Vendore Berat 31 065 619.00 20-02-2019
Rehabilitim i pjesshem i rrjetit kullues Shkoze sevaster Qeverisja Vendore Selenicė 9 908 222.00 12-04-2019
Shtesa e Rruges: "Sistemim, Asfaltim vazhdimi Rruges Gurrez, Fshati Muēaj"; BashkiaVore dhe "Vendosje ndriēimi dhe sigurie anesore e Rruges Papatesh (varrezave), Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore. Qeverisja Vendore Vorė 12 574 899.00 21-03-2019
Blerje kazane mbetjesh urbane Qeverisja Vendore Durrės 4 160 000.00 01-04-2019
Vazhdim punimesh Rikualifikimi i bllokut te banesave kufizuar nga rruget "Bulevardi Cameria", rruga "Pelivan Leskaj", Bulevardi Pavaresia, rruga "Kujtim Beqiri-Pirro Sava Qeverisja Vendore Vlorė 9 750 000.00 16-04-2019
Blerje materiale ndertimi per rikonstruksionin e qendres se ofrimit te sherbimeve publike te integruara dega Divjake. Qeverisja Vendore Divjakė 1 371 250.00 18-04-2019
Realizimi i memorialit te artistes Vace Zela Qeverisja Vendore Lushnje 3 333 333.00 19-04-2019
“Blerje suvenire nė kuadėr tė pritjeve dhe vizitave zyrtare qė parashikohen tė kryhen nga Bashkia Tiranė gjatė vitit 2019”. Qeverisja Vendore Tiranė 2 083 000.00 23-04-2019
Blerje ushqimesh pėr Kopshtin Ēerdhen dhe Qkf-nė, nė Qytetin Fushė-Arrėz. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 978 376.00 23-04-2019
Sherbime riparime,mirembajtje automjetesh dhe pjese kembimi Qeverisja Vendore Pėrmet 2 371 880.00 26-04-2019
Ndertim i rrjetit shperndares ne zonen Kthesa e Ariut dhe koderlore, Nj.adm.Sukth,Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 15 130 111.00 08-03-2019
Blerje benzine (Premium UNL 10 PPM) Qeverisja Vendore Pogradec 250 000.00 27-03-2019
Blerje nafte (Gazoil 10PPM ULSD) Qeverisja Vendore Pogradec 9 516 666.00 27-03-2019
Loti i katert Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rruga MiqesiaBuenos AiresMurat Toptani Kamza 4 Qeverisja Vendore Kamėz 436 024.00 15-04-2019
Loti i trete Mbikqyrje e punimeve per objektin: Nd.Rruga Blloku Paskuqan 2 (Dile MarkuFemi AganiIsuf XheliliBajramTushe) Qeverisja Vendore Kamėz 472 876.00 15-04-2019
Loti II: Supervizim Sistemim Asfaltim Rruga Palvar Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 176 409.00 16-04-2019
Loti I: Supervizim Sistemim Asfaltim Rruga Fundi i Brinjes Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 245 692.00 16-04-2019
Blerje doreza, maska, syze protektive dhe veshje shumeperdorimshe Qeverisja Vendore Tiranė 1 561 380.00 18-04-2019
Loti i Pare: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruks Ndertim Rruga "Adem JashariMuharrem BajraktariOrikumi"Laknas. Qeverisja Vendore Kamėz 607 318.00 19-04-2019
FURNIZIM DHE VENDOSJE SINJALISTIKE RRUGORE 2019 Qeverisja Vendore Durrės 12 480 000.00 18-03-2019
Rikonstruksion i rrugices Kapo Baco ne lagjen Varrosh Qeverisja Vendore Gjirokastėr 6 355 255.00 28-03-2019
Rikonstruksion i veprave ujitese Qeverisja Vendore Korēė 4 353 420.00 04-04-2019
Loti i peste Mbikqyrje e punimeve per objektin: Ndertim rruga DemokraciaBathore Qeverisja Vendore Kamėz 860 258.00 15-04-2019
Sistemim asfaltim rruga Hamidije, Shtoj i Vjeter Qeverisja Vendore Shkodėr 20 381 399.00 21-03-2019
Mbikqyrje per objektin : " Ndertim Ujesjellesi Hotolisht Fshat, Nj.A.Hotolisht dhe fshati Merqize, lagje Spathar, NJ.A.Qender " Qeverisja Vendore Librazhd 1 204 221.00 15-04-2019
Sistemim-asfaltim i rruges se Lukeve fshati Larushk, Fushe Kruje Qeverisja Vendore Krujė 1 597 001.00 18-04-2019
BLERJE MATERIALE NDĖRTIMI Qeverisja Vendore Konispol 10 000 000.00 08-02-2019
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Kukės 6 423 733.00 08-02-2019
Rehabilitim i Kanaleve Ujitese dhe Kulluese Qeverisja Vendore Kukės 1 666 666.00 29-03-2019
Blerje materiale ndertimi Qeverisja Vendore Kukės 4 166 648.00 29-03-2019
Sistemim-asfaltim i rrugeve te njesise administrative dhe gjimnazit Shote Galica si dhe shkolles 9-vjeēare Adem Gjeli Fushe Kruje Qeverisja Vendore Krujė 2 971 770.00 12-04-2019
‘Sistemim-asfaltim i rrugės sė Kishės, “Rroli” dhe rrugės lidhėse, Dukagjin i Ri, Nj.A.Thumanė, Krujė’’ Qeverisja Vendore Krujė 8 981 315.00 15-04-2019
Rikontruksion i rruges Kadri Kerēiku Qeverisja Vendore Tiranė 34 336 598.00 26-02-2019
Rikualifikim urban "Ndertimi i Lapidarit, Batalioni i Dumrese" Qeverisja Vendore Cėrrik 1 651 210.00 12-04-2019
Blerje tuba dhe plasmas per kanalet vaditese Qeverisja Vendore Librazhd 3 333 333.00 16-04-2019
Shpenzime per mirembajtje te trotuareve( rrugeve ruale, veprave ujore, rrjete etj) Qeverisja Vendore Librazhd 2 749 939.00 16-04-2019
Blerje Ushqime per Kopshte Qeverisja Vendore Mat 4 506 944.00 21-02-2019
Blerje pllaka varresh(kostume varresh) Qeverisja Vendore Kamėz 1 840 460.00 28-03-2019
Loti 3: Hartim projektet–zbatimi Rikonstruksioni i Rrjetit te Brendshem dhe te Jashtem te Furnizimit me Uje te Qytetit te Leskovikut. Qeverisja Vendore Kolonjė 1 337 350.00 09-04-2019
Blerje materiale kancelarike, tonera per fotokopje dhe priterash per nevoja te Bashkise Bulqize. Qeverisja Vendore Bulqizė 1 644 777.00 11-04-2019
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Klos 2 500 000.00 16-04-2019
Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Qeverisja Vendore Tiranė 10 000 000.00 07-12-2018
Blerje materiale higjeno-sanitare per vitin 2019 Qeverisja Vendore Librazhd 1 266 609.00 17-01-2019
Rehabilitim i linjės sė ujėsjellėsit pranė depos Shilore, Karpen, Nj.Adm Maminas Bashkia Shijak Qeverisja Vendore Durrės 15 678 162.00 31-01-2019
Blerje Artikuj per bashkine Vore (Kancelari) Qeverisja Vendore Vorė 1 666 620.00 31-01-2019
Sistemim Asfaltim I Rruges Ne Fshatin Rrapez Qeverisja Vendore Lushnje 16 548 121.00 15-02-2019
Rikonstruksion i KUZ ne lagjen Mbrostar Ura Fier Qeverisja Vendore Fier 22 255 567.00 01-03-2019
Karburant lubrifikante per auto Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 494 167.00 20-03-2019
Sistemimi i vendqendrimeve per kontenieret Qeverisja Vendore Himarė 3 735 112.00 27-03-2019
"Sistemim , Asfaltim, Ndriēim i Rruges Auto L.Vjeter ", Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 3 165 586.00 01-04-2019
Sherbimi pastrimit per komplekset turistike Dhrale dhe Qeverisja Vendore Himarė 4 119 838.00 03-04-2019
Sherbime per mirembajtjen dhe riparimin e pompave ujitese Qeverisja Vendore Tiranė 2 170 000.00 04-04-2019
«Sistemi i informimit dhe ekspozimit ndaj qytetarit per Ndermarjen Ujesjelles-Kanalizime sh.a Sarande» Qeverisja Vendore Sarandė 1 780 000.00 05-04-2019
Loti 4: Hartim plane mbareshtrim te fondit pyjor dhe kullosor,viti 2019 Hartimi i planeve te mbareshtrimit te fondit pyjor dhe kullosor pjese te ekonomise pyjore Ēlirim. Qeverisja Vendore Kolonjė 1 000 000.00 09-04-2019
Sherbime te tjera – Sherbim per pastrimin e baseneve te liqeneve ne parqe Qeverisja Vendore Tiranė 2 495 633.00 16-04-2019
Sherbime te tjera ( te pastrim dhe gjelberimit) - Pastrim larje fasadash Qeverisja Vendore Tiranė 1 124 757.00 16-04-2019
Blerje kostume popullore Qeverisja Vendore Kamėz 1 490 000.00
Rikonstruksion Blloku Lagjia e Re Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 25 000 000.00 01-03-2019
Karburant, vaj dhe graso per mjetet e bordit te kullimit dhe zjarrefikse Qeverisja Vendore Roskovec 5 190 250.00 08-03-2019
Blerje ushqimesh pėr konvitktin e shkollės sė mesme " Ramiz Aranitasi"(Prill-Dhjetor) Qeverisja Vendore Skrapar 1 293 634.00 29-03-2019
Punime per sherbimin e ndriēimit te disa zonave te qyteteve Laē, Mamurras, Milot, Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 2 698 233.00 05-04-2019
Blerje Pjese(bokulla,kemisha etj) per elektropompat nr.6 dhe nr.9 te hidrovorit ne Porto-Romano Qeverisja Vendore Durrės 1 490 000.00 12-04-2019
GODINA E SHERBIMIT TE QYTETAREVE, PUNIME SHTESE. Qeverisja Vendore Mirditė 16 215 743.00 11-01-2019
Loti 2 Blerje Naftė(Eurodiesel Qeverisja Vendore Tiranė 68 710 050.00 30-01-2019
Sistemim Asfaltim I Rruges Ne Fshatin Gjaze Qeverisja Vendore Lushnje 19 971 678.00 07-03-2019
Sistemi i matjes,kontrollit,komandimit ne distance dhe sistemi klorifikimit automatik Qeverisja Vendore Durrės 72 059 000.00 08-03-2019
Mirembajtje zakonshme e objekteve arsimore Qeverisja Vendore Shkodėr 6 416 631.00 19-03-2019
Mbikqyrje Rehabilitimi i shetitores tek shkembi i Kavajes Qeverisja Vendore Durrės 2 889 254.00 25-03-2019
Sistemim-asfaltim i rruges Marin Barleti, Kruje Qeverisja Vendore Krujė 1 944 817.00 04-04-2019
Rehabilitimi i liqeneve nen administrimin e Bashkise Kruje Qeverisja Vendore Krujė 5 869 419.00 05-04-2019
Sistemim rruge te brendshme ne lagjen “Sinan Ballaci”,Delvine. Qeverisja Vendore Delvinė 4 166 000.00 08-04-2019
Blerje kompjutera dhepajisje te tjera elektronik per nevoja te SH.A UK Vlore viti 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 1 320 972.00 09-04-2019
Sistemim asfaltim i rruges se Xhamise fshati Bushat faza II Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 500 000.00 12-04-2019
Sistemim asfaltim i rruges fshati Kukel Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 115 166.00 12-04-2019
Rikonstruksion rruge Blloku babrru Qender+Shpat Qeverisja Vendore Kamėz 42 392 434.00 01-02-2019
ndertim rruga Konferenca e Mukjes vazhdim Qeverisja Vendore Kamėz 12 385 607.00 06-02-2019
Blerje 2(DY) Kamioncina veteshkarkuese Qeverisja Vendore Durrės 1 666 000.00 15-03-2019
Blerje 2(DY) Kamiona veteshkarkues me 4(kater) akse Qeverisja Vendore Durrės 6 660 000.00 15-03-2019
Loti i pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion i shkolles 9 vjeēare Ali Demi Qeverisja Vendore Tiranė 611 360.00 18-03-2019
Pastrimi dhe largimi i mbetjeve urbane te qytetit Fushe –Kruje’’ . Qeverisja Vendore Krujė 14 165 687.00 20-03-2019
Investime ne Konviktin e Shkolles se Mesme Qeverisja Vendore Sarandė 3 033 333.00 29-03-2019
Loti 5 Pesticide Qeverisja Vendore Tiranė 666 666.00 05-04-2019
Loti 4 Blerje plehra kimike Qeverisja Vendore Tiranė 666 667.00 05-04-2019
Loti 3 Blerje lule sezonale Qeverisja Vendore Tiranė 833 333.00 05-04-2019
Loti 2 Blerje fare bari Qeverisja Vendore Tiranė 416 667.00 05-04-2019
Loti 1 Blerje pleh organik humus Qeverisja Vendore Tiranė 5 000 000.00 05-04-2019
Mirembajtja e rrugeve te Asfaltuara per Qytetin Vore dhe fshatrat (njesia Administrative e vjeter) Qeverisja Vendore Vorė 4 166 666.00 08-04-2019
BLERJE USHQIME PER KOPSHTE DHE ĒERDHE Qeverisja Vendore Kukės 5 800 000.00 21-02-2019
Sistemin dhe asfaltim i rruges Ali Ceka Qeverisja Vendore Peqin 13 524 967.00 22-02-2019
Mirembajtje dhe permiresim i sistemit te taksave dhe finances Qeverisja Vendore Elbasan 1 000 000.00 01-03-2019
RIKONSTRUKSION I SHKOLLĖS 9 VJEĒARE ALI DEMI Qeverisja Vendore Tiranė 38 145 700.40 05-03-2019
Ndertimi i Depos Ujesjellesi Fshati Areze Qeverisja Vendore Devoll 2 998 998.00 28-03-2019
"Shtesa e rruges Sistemim - Asfaltim Rruges Mara, Sistemim - Asfaltim vazhdim i Rruges Allcaushaj (Faza II), Marikaj dhe Sistemim-asfaltim segmenti i Rruges se Llanajve, Marqinet" Qeverisja Vendore Vorė 7 083 333.00 09-04-2019
Sistemim rruge te brendshme ne lagjen 9 Tetori, Delvine Qeverisja Vendore Delvinė 4 166 000.00 27-03-2019
Sistemim Asfaltim I Rruges Ne Fshatin Shegas Qeverisja Vendore Lushnje 23 741 170.00 07-02-2019
Rruga (Macukulli vazhdim GjallicaSpahit) Qeverisja Vendore Kamėz 31 977 343.00 15-02-2019
Blerje e tre pompave zhytese per Sektorin e Kanalizimeve, viti 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 6 050 000.00 20-02-2019
Sistemim- Asfaltim i rruges nr. 3, fshati Velmish, L=672 ml dhe Rikonstruksion i ēezmes publike- Faza I Qeverisja Vendore Roskovec 8 275 922.00 05-03-2019
Riparim vepra ujore, portobarazhe ne fushen e Maliqit Qeverisja Vendore Maliq 4 664 326.00 21-03-2019
Rikonstruksioni i lerave te ujit per Bagetite Qeverisja Vendore Himarė 6 666 666.00 28-03-2019
Mallra ushqimore per kopeshtin me dreke Qeverisja Vendore Roskovec 2 272 146.00 28-03-2019
Furnizim me detergjente dhe materiale pastrimi per kopshte, konviktin e shkolles profesionale , shkolla , ēerdhen dhe administraten Qeverisja Vendore Lezhė 1 461 240.00 01-04-2019
Blerje Karburant per Shoqerine Sha Ujesjelles Kanalizime,Patos. Qeverisja Vendore Patos 4 333 333.00 02-04-2019
Administrimi dhe sherbimi i mirembajtjes se siperfaqes se varrezave publike Gryke Zeze , sherbimit publik te varrimit , dhe mirembajtjes se varrezave te deshmoreve te qytetit Lezhe per nje periudhe tre vjecare Qeverisja Vendore Lezhė 4 647 240.00 03-04-2019
Rehabilitimi i rrugėve tė bllokut qė kufizohet nga rrugėt Fabrika e Qelqit, Konferenca e Pezės. Besim Alla dhe Jorgo Panajoti Faza I Qeverisja Vendore Tiranė 208 333 333.34 30-01-2019
Rikonstruksion i infrastrukturės rrugore Blloku qė kufizohet nga rruga Demi Nazeri Princ Vidi Gjok Doci Qeverisja Vendore Tiranė 166 074 378.01 31-01-2019
Rikonstruksioni i konviktit te djemve te shkolles : Kristo Isak –Berat Qeverisja Vendore Berat 23 222 295.00 08-02-2019
Materiale per sinjalistike (Semafore) Qeverisja Vendore Tiranė 11 485 000.00 25-02-2019
Loti 1: Nafte < 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 107 213 899.00 11-03-2019
Blerje 'Gazoili D1' per vitin 2019 Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 410 000.00 13-03-2019
Rikostruksion i pjesshem shkolla 9- vjecare, Vehcan, Nj.A.Hotolisht Qeverisja Vendore Librazhd 10 675 770.00 15-03-2019
Rikonstruksion Rruga Okshatin Qeverisja Vendore Bulqizė 22 724 166.00 26-03-2019
Blerje kepuce te sigurise ne pune Qeverisja Vendore Tiranė 1 131 000.00 29-03-2019
Ruajtja e godines me roje private Qeverisja Vendore Durrės 2 679 897.00 04-04-2019
Furnizime me ushqime per shtepine e te moshuarve Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 6 635 000.00 25-01-2019
Blerje materiale te ndryshme ndertimi per mirmbajtjen e rrugeve Qeverisja Vendore Berat 4 124 600.00 25-01-2019
RIKUALIFIKIM URBAN I BLLOKUT L.AGACAJ (ISH-BAXHO) Qeverisja Vendore Roskovec 13 200 203.00 05-02-2019
Ndertim Rruga "Adem JashariMuharrem BajraktariOrikumi"Laknas Qeverisja Vendore Kamėz 50 221 754.00 08-02-2019
Rehabilitimi i Ish-Bllokut te S.M.T-se, Roskovec, Rruga N.3, (Fotografi, 152 ml) Qeverisja Vendore Roskovec 5 068 325.00 11-02-2019
Rikonstruksion i rruges Sotir Peēi Qeverisja Vendore Tiranė 8 036 472.00 08-03-2019
F.V Kufizues shpejtesie (bumpe gome) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 742 391.00 28-03-2019
Rikostruksioni i Rrugeve te lagjes se Spitalit. Qeverisja Vendore Kėlcyrė 29 165 301.00 27-02-2019
Blerje materiale per mirembajtjen e rrjetit te ndriēimit publik Qeverisja Vendore Tiranė 33 255 455.00 08-03-2019
Ndertim i rrjetit te ujesjellesit ne rruget : Pelioni dhe Gentiana,Plazh,Bashkia Durres. Qeverisja Vendore Durrės 4 399 773.00 11-03-2019
Blerje e materialeve te ndertimit,elektrike e hidraulike per Drejtorine e Sherbimeve Publike Qeverisja Vendore Gramsh 1 972 617.00 20-03-2019
Loti I: Blerje dhe vendosje pjese kembimi per makinerite e renda te Ashp-se Qeverisja Vendore Elbasan 2 730 400.00 25-03-2019
Ndertim Ujesjellesi Hotolisht Fshat, NJ.A. Hotolisht , fshati Merqize dhe lagje Spathar, NJ.A.Qender Qeverisja Vendore Librazhd 53 097 994.00 08-03-2019
Mbulim siguracion risku kazane Qeverisja Vendore Tiranė 3 158 333.00 12-03-2019
Blerje materiale kancelarie dhe te ngjashme Qeverisja Vendore Durrės 4 998 968.11 29-03-2019
Ndertim poste per treg ne Kamez dhe Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 11 137 750.00 19-04-2019
Rruga tek liqeni prane Ambasades Hollandeze Qeverisja Vendore Tiranė 36 642 370.00 07-02-2019
Sistemim Asfaltim i rruges nga Superstrada -Varrezat Katolike Derven , Njesia Thumane Qeverisja Vendore Krujė 16 130 417.00 20-02-2019
Rruga (Oslo Drenove Altaridemo loti I) Qeverisja Vendore Kamėz 31 666 004.00 21-02-2019
Projektim per objektet: Sistemim asfaltim rruge ne NJ.A Postrribe Qeverisja Vendore Shkodėr 2 355 431.00 21-02-2019
Projektim per objektet: Rikonstruksion Rruge Qytet Faza I Qeverisja Vendore Shkodėr 2 375 181.00 21-02-2019
Blerje mjete transporti me tonazh te ndryshem Qeverisja Vendore Tiranė 16 600 000.00 01-03-2019
Blerje automjeti dhe pajisje zjarrfikse Qeverisja Vendore Libohovė 3 200 000.00 01-03-2019
Projektim per objektet: Rikonstruksion Rruge Qytet Faza II Qeverisja Vendore Shkodėr 2 599 600.00 01-03-2019
Sherbime te Pastrimit dhe Gjelberimit ne sheshe mbi dhe nen toke dhe terminale Qeverisja Vendore Tiranė 9 364 185.00 06-03-2019
Mirembajtje dhe sherbim i riparimit te automjeteve dhe makinerive Qeverisja Vendore Kukės 5 000 000.00 06-03-2019
Sherbim mirembatje e vendgrumbullimit te depozitimit te mbetjeve urbane’ Qeverisja Vendore Krujė 1 663 244.00 20-03-2019
" Masa inxhinierike per parandalimin e rreshkitjes ne kodren e Shtufit,Gjirokaster, faza e dyte e emergjences" Qeverisja Vendore Gjirokastėr 14 000 000.00
Rikonstruksion Rruga "Zef Kakarriqi" Qeverisja Vendore Shkodėr 6 436 728.00 08-02-2019
Fadroma per rruget rurale Qeverisja Vendore Tiranė 21 640 000.00 13-02-2019
Blerje ushqime per konviktin e shkolles se mesme profesionale "A.Athanas" Qeverisja Vendore Sarandė 916 667.00 13-02-2019
RIPARIM RRUGESH TE PAASFALTUARA, BASHKIA KURBIN Qeverisja Vendore Kurbin 7 248 698.00 14-02-2019
Loti i Katert Mbikqyrje Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruga "Zef Kakarriqi". Qeverisja Vendore Shkodėr 141 112.00 19-02-2019
Blerje materiale per mirembajtjen e rrjetit semaforik Qeverisja Vendore Tiranė 11 371 140.00 26-02-2019
Blerje gaz i lengshem Qeverisja Vendore Korēė 5 969 917.00 25-03-2019
Blerje ekrane LED Qeverisja Vendore Fier 14 709 610.00 06-02-2019
Rruga MiqesiaBuenos AiresMurat Toptani Kamza 4 Qeverisja Vendore Kamėz 31 474 822.00 13-02-2019
Mini eskavator 0.15 m3 Qeverisja Vendore Tiranė 3 550 000.00 15-03-2019
Blerje pajisje kompjuterike Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 082.00 15-03-2019
Blerje Karburanti (Gazoil D1) Qeverisja Vendore Belsh 2 000 000.00 18-03-2019
Rikualifikim urban i Lagjes se Spitalit, Rruga e Kodres ,L= 438 ml, b=4m asfalt + 2*0.5m kunete +1.5 m trotuar Qeverisja Vendore Roskovec 13 747 540.00 21-01-2019
Rikonstruksion dhe zgjerim i rruges Unaza e Siperme, fshati Kryekuq, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 42 024 643.00 23-01-2019
Loti 7 Mbikqyrje e punimeve ne objektin Ndėrtim i Rrjetit KUZ Rruga e Vromit Ahmetaq, Njėsia Administrative Prezė, Bashkia Vorė. Qeverisja Vendore Vorė 767 662.00 31-01-2019
Blerje pjese kembimi per automjete Qeverisja Vendore Durrės 19 813 600.00 01-02-2019
Ndertim Ura, Nj Ad Bujan; Fshati Vrane, Nj Ad Lekbibaj; Fshati Bukove, Nj Ad Llugaj; Lagje Iberhasaj, NJ Ad Tropoje Fshat Qeverisja Vendore Tropojė 4 189 033.00 07-02-2019
Rikonstruksion i kanaleve Vaditese bashkia Tropoje Qeverisja Vendore Tropojė 4 026 501.00 18-02-2019
Rikonstruksion me asfaltobeton i rrugeve te demtuara ne qytet dhe njesite administrative Qeverisja Vendore Librazhd 26 371 412.00 20-02-2019
Vendosje Sinjalistike Horizontale dhe Vertikale dhe Kufizueseve te Shpejtesise (kurrize rruge me asfaltobeton, Bashkia Vore Qeverisja Vendore Vorė 2 666 667.00 19-03-2019
Sistemim rruge te brendshme ne fshatrat Rusan e Vllahat Qeverisja Vendore Delvinė 6 583 333.00 07-03-2019
Blerje karburant (Nafte) Qeverisja Vendore Bulqizė 3 750 000.00 07-03-2019
Sherbim Siguracion Makinash Qeverisja Vendore Tiranė 3 187 924.00 21-03-2019
"Shėrbim printimi fatura uji" Qeverisja Vendore Tiranė 19 190 164.50 18-10-2018
Blerje bojra kancelari per zyrat per vitin 2019 Qeverisja Vendore Elbasan 1 399 929.00 13-02-2019
Mirembajtja e Sistemeve te Parkimit Qeverisja Vendore Tiranė 3 915 000.00 18-03-2019
Ndertim rrjeti KUZ ne fshatin Lapardha 1, Lapardha 2 dhe fshatin Drobonik Qeverisja Vendore Berat 31 666 634.00 31-01-2019
Sistemim asfaltim i rruges "Qender-Hajmel-Naraē Qeverisja Vendore Vau i Dejės 31 666 666.00 06-02-2019
Rikonstruksion Rruga Udhakryq Qeverisja Vendore Shkodėr 24 482 500.00 08-02-2019
Rikualifikim qendres fshatit Kosmaē Qeverisja Vendore Vau i Dejės 9 833 333.00 12-02-2019
Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shendetit ne udhetim, sigurimi i aktiveve afatgjata te UKKO Sh.A, si dhe sigurimi nga aksidentet personale Qeverisja Vendore Korēė 1 770 000.00 21-02-2019
Furnizim Vendosje Peme Dekorative Qeverisja Vendore Vorė 1 250 000.00 26-02-2019
Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim KUZ Kameras e Fshat Fushe Kruje, Nj.A. Fushe Kruje’’ Qeverisja Vendore Krujė 81 887.00 04-03-2019
Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij Qeverisja Vendore Divjakė 630 467.00 13-03-2019
Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime Qeverisja Vendore Divjakė 568 884.00 13-03-2019
Loti II. Blerje artikuj bulmetore Qeverisja Vendore Divjakė 323 339.00 13-03-2019
Loti I . Blerje buke Qeverisja Vendore Divjakė 53 478.00 13-03-2019
Blerje kancelari dhe tonera Qeverisja Vendore Tiranė 1 198 805.00 18-03-2019
Shtese Kontrate per objektin Rehabilitimi Unaza e Mesme Qeverisja Vendore Tiranė 37 333 506.00
Shtese kontrate per objektin: Rehabilitim i aksit Mbikalim – Kombinat Qeverisja Vendore Tiranė 15 785 615.00
Blerje karburant Qeverisja Vendore Kamėz 11 204 167.00 23-01-2019
Rikonstruksion I rrugeve te brendeshme ne fshatrat e Bashkise Dropull 2019 dhe murri mbajtes ne Vodhine. Qeverisja Vendore Dropull 23 247 500.00 29-01-2019
Sherbim i ruajtjes se objekteve me roje private Qeverisja Vendore Shkodėr 20 030 386.00 27-02-2019
Loti II Blerje benzine pa plumb per nevoja te institucioneve te varesise Qeverisja Vendore Pėrmet 54 000.00 11-03-2019
Loti I Blerje nafte(diezel)deri ne 10ppm per Bashkine Permet dhe institucionet e varesise Qeverisja Vendore Pėrmet 7 699 580.00 11-03-2019
’’Rehabilitimi i fasades se pallatit te kryqezimi i rruges se Dibres me Unazen e Vogel’’ Qeverisja Vendore Tiranė 26 265 709.00 09-04-2019
Rikonstruksion dhe zgjerim i Rruges "Grabian-Dushk Can", Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 26 367 442.00 17-01-2019
Rikonstruksion rruga(Kukesi+Republika e Re) Qeverisja Vendore Kamėz 47 151 187.00 23-01-2019
Ndėrtim rruga (Zef Simoni Rozafa Selenicė) Qeverisja Vendore Kamėz 16 847 067.00 28-01-2019
Ndertim trotuarindricim i rruges Faik Kapo, Roskovec, L=220 ml , b=5m 1.5m trotuar Qeverisja Vendore Roskovec 1 443 047.00 13-02-2019
Asfaltim i rruges Xhemal Lamo, fshati Kuman, b=4m2*0.5m kunete, L=234 ml Qeverisja Vendore Roskovec 3 149 233.00 13-02-2019
Rikonstruksion i rruges se Lagjes Cerven , fshati Kurjan, L=270 ml , b=4m Qeverisja Vendore Roskovec 1 266 140.00 13-02-2019
Loti i Peste Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikualifikim Urban Blloqe banimi "Qemal Draēini" (Pallati i Pyjores) Qeverisja Vendore Shkodėr 190 628.00 19-02-2019
Sherbimi i Pastrimit dhe mirembajtjes se varrezave nr. 1, 2, 3 te qytetit Laē Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 141 124 405.00 22-02-2019
Loti 2: Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Pukė 385 000.00 26-02-2019
• Loti 1: Blerje material per ngrohje ,dru zjari Qeverisja Vendore Maliq 4 968 000.00 05-03-2019
Blerje mjeti teknologjik per grumbullimin dhe transportimin e mbeturinave urbane Qeverisja Vendore Gramsh 3 750 000.00 21-02-2019
«Mirembajtja dhe riparimi i elektropompave te stacioneve te pompimit te U.K Sarande». Qeverisja Vendore Sarandė 7 400 000.00 28-02-2019
Ndriēimi i rruges Harku i Berdices - Bahēallek Qeverisja Vendore Shkodėr 6 606 495.00 05-02-2019
BLERJE KARBURANTI PER AUTOMJETET E BASHKISE KONISPOL PER VITIN 2019 Qeverisja Vendore Konispol 13 000 000.00 08-02-2019
Blerje materiale te ndryshme elektrike, hidraulike, vegla pune etj.,materiale per mirembajtje te objekteve te ndryshme, mirembajtje rrjeti i ndricimit, rrjeti i kullimit te ujereve atmosferike Qeverisja Vendore Librazhd 3 581 550.00 01-03-2019
Blerje materiale ndertimi per vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 2 760 180.00 05-03-2019
Blerje e sistemit ajror pa pilot fotografik (uas), laptop per punime inxhinierike per Bashkine Tirane. Qeverisja Vendore Tiranė 6 499 999.00 13-12-2018
Rikonstruksion dhe shtesė anėsore e ēerdhes nr.8 Qeverisja Vendore Tiranė 13 313 313.00 31-01-2019
Blerje detergjent pastrimi Qeverisja Vendore Himarė 2 083 333.00 05-02-2019
Rehabilitimi i kalldremeve ne fshatin Piqeras Qeverisja Vendore Himarė 5 416 666.00 13-02-2019
Blerje tubacione uji,etj Qeverisja Vendore Maliq 2 000 000.00 26-02-2019
Blerje kancelari, kompjutera,tonera, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 4 918 900.00 01-03-2019
Ndėrtim shkolla 9 vjeēare Qerret Qeverisja Vendore Durrės 74 344 000.00 26-11-2018
Asfalto-beton dhe bitum per sperkatje Qeverisja Vendore Korēė 22 500 000.00 12-02-2019
Sherbime per pastrimin e koshave dekorative Qeverisja Vendore Tiranė 24 500 000.00 20-02-2019
Shpenzime per materiale inerte Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 3 291 466.00 25-02-2019
Blerje kamioni vetshkarkues 15-20m3 Qeverisja Vendore Lushnje 1 250 000.00 05-03-2019
Rikonstruksion i rrugeve rurale ne Bashkine Librazhd per vitin 2019 Qeverisja Vendore Librazhd 19 000 000.00 28-01-2019
Blerje karburant(nafte, vaj Benzine) Qeverisja Vendore Selenicė 19 000 000.00 06-02-2019
Sistemim - Asfaltim i rruges Berdice e Siperme Qeverisja Vendore Shkodėr 6 722 599.00 08-02-2019
Loti i Gjashte: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i rruges Berdice e Siperme Qeverisja Vendore Shkodėr 145 830.00 14-02-2019
Blerje goma pjese xhenerike , dhe mirembajtje mjetesh Qeverisja Vendore Librazhd 3 506 033.00 20-02-2019
Riparime ne veprat ujitese te Bashkise Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 3 686 029.00 25-02-2019
Nafte per mjetet e rrugeve Qeverisja Vendore Klos 6 666 666.00 28-02-2019
Nafte per makinat e administrates dhe zjarrfikeses Qeverisja Vendore Klos 1 333 333.00 28-02-2019
Blerje farera,fidane dhe lule dekorative Qeverisja Vendore Pėrmet 1 599 820.00 08-03-2019
Shtese kontrate per objektin: Ndertimi i salles se koncerteve prane Auditorit te Liceut Artistik Jordan Misja Qeverisja Vendore Tiranė 17 319 724.00
Sistemim Asfaltim i Rruges Ne Fshatin Lekaj Qeverisja Vendore Lushnje 16 958 946.00 29-01-2019
Loti 1 Blerje Benzinė pa plumb Qeverisja Vendore Tiranė 6 227 000.00 30-01-2019
• Loti i Katert Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertimi i rruges Enver Preza dhe degezimeve te saj Qeverisja Vendore Tiranė 831 102.00 07-02-2019
• Loti i Trete Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion i infrastruktures rrugore Blloku qe kufizohet nga rruga Demi Nazeri-Pric Vidi-Gjok Doci Qeverisja Vendore Tiranė 1 490 518.00 07-02-2019
• Loti i Dyte Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rruga tek liqeni prane Ambasades Hollandeze Qeverisja Vendore Tiranė 469 023.00 07-02-2019
• Loti i Pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rehabilitimi i rrugeve te bllokut qe kufizohet nga rruget Fabrika e Qelqit, Konferenca e Pezes, Besim Alla dhe Jorgo Panajoti – Faza I Qeverisja Vendore Tiranė 1 778 915.00 07-02-2019
Materiale elektrike Qeverisja Vendore Korēė 5 166 650.00 18-02-2019
Loti nr. 1 Ushqime Koloniale Qeverisja Vendore Gjirokastėr 862 325.00 19-02-2019
Pjese kembimi, goma, bateri Qeverisja Vendore Korēė 2 500 000.00 21-02-2019
Blerje fruta - perime per Qendren Ekonomike te Arsimit, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 10 153 400.00 22-02-2019
Blerje Karburant Qeverisja Vendore Cėrrik 8 000 000.00 06-03-2019
Rikualifikimi i hapesirave publike tek zona e plazhit te shkembi Kavajes Qeverisja Vendore Durrės 194 969 000.00 27-11-2018
Ndėrtim rrjeti i ri ujėsjellėsi nė fshatin Rreth,Njėsia Adm.Xhafzotaj,Bashkia Shijak. Qeverisja Vendore Durrės 35 890 858.00 29-01-2019
Materiale ndertimi Qeverisja Vendore Korēė 21 666 660.00 01-02-2019
Plehra kimike, furnitura veterinare, farera fidane, lule sezonale Qeverisja Vendore Tiranė 16 660 000.00 08-02-2019
Blerje Pjese nderrimi Qeverisja Vendore Durrės 4 500 000.00 11-02-2019
Blerje percina alumini, rondele, bullona e materiale te ndryshme Qeverisja Vendore Tiranė 2 675 800.00 28-02-2019
Ndėrtim rrjet kanalizimi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt "Besnik Hidri", "Bashkim Shkurti", "Coca Cola" deri nė lumin "Lana". Qeverisja Vendore Tiranė 75 745 805.00 18-12-2018
Menaxhim i integruar i mbetjeve te ngurta urbane te Bashkise Berat 2019-2024(Sherbim i pastrimit) Qeverisja Vendore Berat 298 615 566.00 18-01-2019
RIKONSTRUKSION I RRJETIT TĖ NDRIĒIMIT RRUGOR NĖ FSHATRAT E BASHKISĖ KONISPOL (FAZA 2) Qeverisja Vendore Konispol 10 286 099.00 30-01-2019
BLERJE DRU ZJARRI TĖ SHARUARA DHE PELLET Qeverisja Vendore Kuēovė 19 392 000.00 04-02-2019
Sherbimi i rojeve Qeverisja Vendore Korēė 39 231 477.24 14-02-2019
Furnizim vendosje kondicionerash, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 000 000.00 19-02-2019
Materiale ndertimi per mirembajtjen e objekteve te Bashkise Belsh Qeverisja Vendore Belsh 800 000.00 26-02-2019
Rikosntruksion rruge lagjeje "28 Gushti" B.Curri Qeverisja Vendore Tropojė 17 225 606.00 24-01-2019
Karburant, vaj dhe graso per Ndermarrjen e Sherbimeve te Mirembajtjes Qeverisja Vendore Roskovec 5 533 952.00 25-01-2019
Rikonstruksion i rruges kryesore "Lagjia Agacaj", fshati Suk 1 (Asfaltim) Qeverisja Vendore Roskovec 7 493 000.00 29-01-2019
Blerje baze materiale. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 500 000.00 06-02-2019
Karburant per Automjete Qeverisja Vendore Kėlcyrė 8 716 586.00 12-02-2019
Blerje fuoristrade, PICK UP Dopio Kabine, per Bashkine Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 2 800 000.00 12-02-2019
Pastrimi i Kanaleve Kulluese, Njesia Administrative Preze, Bashkia Vore Qeverisja Vendore Vorė 6 666 667.00 20-02-2019
Blerje artikuj ushqimor Qeverisja Vendore Lezhė 905 000.00 20-02-2019
Riparim- sherbimi i automjeteve Qeverisja Vendore Korēė 2 900 000.00 22-02-2019
Sherbim i ruajtjes fizike me roje Qeverisja Vendore Shkodėr 1 800 000.00 25-02-2019
Blerje bateri per matesat e ujit elektronik Qeverisja Vendore Korēė 1 600 000.00 07-02-2019
Loti nr. 6 Mish Qeverisja Vendore Gjirokastėr 353 667.00 19-02-2019
Loti nr. 5 Buke Qeverisja Vendore Gjirokastėr 338 583.00 19-02-2019
Loti nr.4 Qumesht dhe nenprodukte te tij (Bulmet) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 2 421 883.00 19-02-2019
Loti nr.3 Fruta dhe Perime (Zarzavate) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 1 655 658.00 19-02-2019
PAJISJE DHE LICENCA PER LEXIMET ME PDA DHE UPGRADE SCADA Qeverisja Vendore Pogradec 4 739 000.00 19-02-2019
„SPORTELI ELEKTRONIK DHE MOBILE PER QYTETARIN Qeverisja Vendore Sarandė 2 963 333.00 20-02-2019
Blerje uniforma per Policine Bashkiake Qeverisja Vendore Elbasan 1 580 404.00 22-02-2019
Blerje karburant per mjetet e Bashkise Pustec, Viti 2019 Qeverisja Vendore Pustec 2 205 209.00 26-02-2019
Blerje materiale elektrike per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 6 148 666.00 01-03-2019
Mirėmbajtja e programit te menaxhimit te taksave. Qeverisja Vendore Korēė 740 000.00
Loti 1 Paisje dhe materiale ndricimi Qeverisja Vendore Korēė 1 162 142.00 22-01-2019
Ndertim i kanalit kullues Izvor Qeverisja Vendore Memaliaj 2 119 000.00 22-02-2019
Loti V Buke Thekre dhe Integrale. Qeverisja Vendore Patos 185 000.00 25-02-2019
Loti IV Mish- vici. Qeverisja Vendore Patos 528 000.00 25-02-2019
Loti III Ushqimore. Qeverisja Vendore Patos 609 920.00 25-02-2019
Loti II Fruta / Perime. Qeverisja Vendore Patos 268 870.00 25-02-2019
Loti I Bulmetore. Qeverisja Vendore Patos 573 500.00 25-02-2019
Loti II - Blerje bulmet, qumėsht, djathė, gjizė Qeverisja Vendore Tiranė 59 495 617.00 06-11-2018
Furnizim Vendosje Panele Fotovoltaik me shtylla per ndricim publik Qeverisja Vendore Fier 162 498 000.00 26-11-2018
Rikonstruksion i Godinės tė Kopshtit nr.3 Qeverisja Vendore Vlorė 12 485 689.00 26-12-2018
Ndertim Parku Rekreativ, FAZA II-te Qeverisja Vendore Kavajė 24 995 616.00 28-12-2018
Karburant, vaj dhe graso per Ndermarrjen e Pastrimit, Gjelberimit dhe Mirembajtjes se Varrezave Qeverisja Vendore Roskovec 2 786 750.00 25-01-2019
Blerje dhe shperndarje cakulli per rruget rurale Qeverisja Vendore Krujė 4 999 579.00 20-02-2019
Sherbimeve mekanike te automjeteve te Bashkise Kruje Qeverisja Vendore Krujė 3 333 210.00 20-02-2019
Blerje Automjeti Veteshkarkues i pajisur me Vinc, per nevojat e Ndermarjes Qeverisja Vendore Sarandė 2 770 476.00 20-03-2019
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e aparateve, paisjeve teknike dhe veglave tė punės (riparim kosha, stola) Qeverisja Vendore Tiranė 19 850 000.00 01-02-2019
Rehabilitim i rrugeve te Bashkise Finiq Qeverisja Vendore Finiq 10 416 666.00 26-02-2019
F.V barriera mbrojtese ( siguria rrugore) Qeverisja Vendore Finiq 3 333 333.00 26-02-2019
Blerje mjet germimi Qeverisja Vendore Finiq 1 416 666.00 26-02-2019
Blerje Gazoil D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 20 000 000.00 16-01-2019
Blerje karburanti per nevojat e bashkise, Fushe-Arrez per vitin 2019. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 4 989 167.00 07-02-2019
Ruajtja e godines dhe e ambienteve rrethuese se Bashkise Delvine me roje private, si dhe ruajtja e rendit dhe qetesise ne stadiumin e futbollit te K.F Delvina sh.a – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktua Qeverisja Vendore Delvinė 6 649 633.00 15-02-2019
Loti i IV-te“Shėrbimi i pastrimit te Njesive Administrative Velipoje, Dajc“ Qeverisja Vendore Shkodėr 8 770 029.00
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove te ujit Qeverisja Vendore Dibėr 5 969 212.00 07-11-2018
Blerje sherbimi" Portali taksapaguesve Qeverisja Vendore Finiq 2 166 666.00 18-02-2019
Blerje sherbimi "Dixhitalizimi aseteve pyjeve dhe kullotave Qeverisja Vendore Finiq 1 500 000.00 18-02-2019
Sigurim i automjeteve. Qeverisja Vendore Durrės 1 523 857.00 22-02-2019
Makinė 3 akse me vinc Qeverisja Vendore Korēė 4 166 667.00 30-01-2019
" BLERJE GAZOILI " Qeverisja Vendore Kuēovė 4 826 300.00 04-02-2019
Blerje materiale elektrike per ndricim rrugor Qeverisja Vendore Finiq 13 333 333.00 05-02-2019
Rehabilitimi i ujite te Burimit dhe Qendres se Fsahtit Fterre Qeverisja Vendore Himarė 5 833 333.00 12-02-2019
Investime ne rrjetin e ndriēimit me ndriēues ekonomik (Led) Qeverisja Vendore Himarė 8 333 333.00 13-02-2019
Sherbim me roje Private te U.K Durres per lotin II-te (Fushe Kuqe) Qeverisja Vendore Durrės 3 777 879.00 11-01-2019
Sherbim me roje Private te U.K Durres per lotin e I-re (Qarku Durres)" Qeverisja Vendore Durrės 31 204 900.80 11-01-2019
Blerje Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 5 500 000.00 22-01-2019
Sherbim interneti Qeverisja Vendore Fier 1 446 892.00 24-01-2019
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Belsh 8 000 000.00 11-02-2019
Blerje Ushqimesh per nevojat e shtepise se foshnjes Durres Qeverisja Vendore Durrės 3 971 880.00 19-02-2019
Loti i III-te“Shėrbimi i pastrimit te Njesive Administrative Rrethina,Postribe dhe Shale“ Qeverisja Vendore Shkodėr 9 978 000.00
Sistemimi dhe rehabilitimi i Qendrės sė Njėsisė Administrative Zall Bastar Qeverisja Vendore Tiranė 44 162 155.00 20-12-2018
BLERJE MATERIALE PASTRIMI DHE DETERGJENTE PĖR APARATIN, ĒERDHEN, PALLATIN E KULTURĖS DHE ARSIMIN, BASHKIA KURBIN. Qeverisja Vendore Kurbin 2 416 667.00 10-01-2019
Rikonstruksion i rrugės Lagjia Begallarėt Muskallaret, fshati Strum, L=1910 ml , b=4m *0.5m bankine Qeverisja Vendore Roskovec 7 311 991.00 25-01-2019
Blerje materjale per investime qe do te kryhen nga sektori I investimeve Qeverisja Vendore Roskovec 6 340 470.00 31-01-2019
Tombino betoni Qeverisja Vendore Korēė 4 166 500.00 31-01-2019
Rikonstruksion i rruges "Shkolla - Kerranjaket",fshati Luar, b=4m 2*0.5m bankine Qeverisja Vendore Roskovec 6 079 525.00 08-02-2019
Kripe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 999 750.00 12-02-2019
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Shkodėr 2 332 500.00 14-02-2019
Sherbim i mirembajtjes se sistemit te faturimit AL BILLING. Qeverisja Vendore Elbasan 0.00
Loti i I-re“Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Jugore A“ Qeverisja Vendore Shkodėr 23 639 005.00
Loti i II-te“Sherbimi i Patrimit Qytetit Zona Veriore B“ Qeverisja Vendore Shkodėr 20 341 653.00
Loti i V-te“Shėrbimi i pastrimit te Njesive Administrative Guri I Zi,Berdice dhe Ana e Malit“ Qeverisja Vendore Shkodėr 4 210 400.00
Ndėrtim kopsht & ēerdhe e Integruar, Kodėr Kamėz Qeverisja Vendore Tiranė 33 333 333.00 13-12-2018
Rehabilitimi i qendrės Administrative Baldushk (Rikonstruksion i godinės sė Njėsisė, shtėpisė kulturės dhe sheshit Qeverisja Vendore Tiranė 42 209 511.00 31-12-2018
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 109 865 304.35 21-01-2019
Punime Riparimi pėr zyrat e PMNZ dhe kapanon Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 4 542 381.00 24-01-2019
Ndriēimi i rruges se kishes, Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 2 453 547.00 12-02-2019
Sherbime mirembajtje per automjete e Bashkise Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 308 333.00 12-02-2019
Sherbimi i printimit te njoftim detyrimeve per vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 6 661 074.00 14-02-2019
Ndertim Rruga "Drini"Lagja nr.1 bathore Qeverisja Vendore Kamėz 96 939 210.00 19-10-2018
Blerje karburant per nevoja te bashkise Finiq (2019) Qeverisja Vendore Finiq 14 129 166.00 01-02-2019
" Objekti :Rehabilitimi i Ish-Bllokut te S.M.T-se, Roskovec, Rruga N.8, (Gramoz Ēepele 100 ml) Qeverisja Vendore Roskovec 3 075 149.00 12-02-2019
Blerje ushqime per vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 4 235 000.00 12-02-2019
Rikonstruksion rruge NJ.A Ishem Qeverisja Vendore Durrės 33 327 000.00 19-12-2018
Rikonstruksion rruge NJ.A Manze Qeverisja Vendore Durrės 33 333 000.00 19-12-2018
Blerje Karburant Qeverisja Vendore Tiranė 51 166 667.00 22-01-2019
Lyerje e Institucioneve Arsimore, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 7 415 669.00 22-01-2019
Rikonstruksion i rruges se Kukallareve,Fshati Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 7 920 678.00 25-01-2019
Transport i mbetjeve urbane nga qyteti i Belshit ne Inceneratorin Elbasan pranė Metalurgjikut» Qeverisja Vendore Belsh 2 444 254.00 25-01-2019
Blerje Materiale Hidraulike. Qeverisja Vendore Krujė 3 999 569.00 30-01-2019
Blerje materiale elektrike 2019 Qeverisja Vendore Durrės 5 890 000.00 07-02-2019
Korsi Biēikletash ne bulevardin blu Qeverisja Vendore Kamėz 16 550 000.00 06-11-2018
Blerje bukė pėr pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 2 600 700.00 14-01-2019
Blerje vezė, qumėsht dhe nėnprodukte tė tij pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 8 392 900.00 14-01-2019
Blerje fruta, perime pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 5 326 770.00 14-01-2019
Blerje mish dhe nenprodukte tė tij pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 5 369 800.00 14-01-2019
Blerje ushqime koloniale pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 5 373 760.00 14-01-2019
Krijimi i qėndrave te fshatrave me siperfaqe qėndrimi, pushimi , parkimi dhe lulishte fshati mbrakull Qeverisja Vendore Poliēan 14 582 049.00 18-01-2019
Asfaltimi i rruges tek ofiēina, fshati Rranxa Qeverisja Vendore Vau i Dejės 6 666 667.00 28-01-2019
Blerje kontenierėsh, Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 250 000.00 30-01-2019
Blerje shėrbimi tė konsulencės ligjore Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 666 667.00 30-01-2019
Rikonstruksion i kanaleve vaditese ne Bashkine Librazhd per vitin 2019. Qeverisja Vendore Librazhd 11 096 769.00 01-02-2019
Rikonstruksion i shkolles se mesme "Sami Frasheri"Permet. Qeverisja Vendore Pėrmet 72 310 465.00 31-10-2018
Rikualifikim urban ne fshatin Marinez(Ruga Llambi Marku) Qeverisja Vendore Roskovec 10 246 746.00 16-01-2019
Sistemim i qendres se fshatit Ngjeqar L=1400ml Qeverisja Vendore Roskovec 11 656 741.00 17-01-2019
LOTI 2 Objekti: Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi (Katering) pėr qendrėn Sociale Multifunksionale BESA Barbullush Qeverisja Vendore Vau i Dejės 3 276 666.00 30-01-2019
LOTI 1 : Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi (Katering) pėr pėr Konviktin e Shkollės Profesionale "Ndre Mjeda" Qeverisja Vendore Vau i Dejės 3 183 653.00 30-01-2019
Ndėrtimi i sallės sė Kėshillit Bashkiak Vlorė & sistem ngrohje Qeverisja Vendore Vlorė 37 578 384.00 26-07-2018
Ndėrtim i mikrohapėsirave publike nė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 52 675 820.21 17-12-2018
Shtim i sipėrfaqeve tė varrezave publike Sharrė Qeverisja Vendore Tiranė 128 698 567.11 21-12-2018
Blerje materiale ndertimi per KUZ dhe KUB, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 10 417 484.00 15-01-2019
Loti 2 : Blerje Benzine pa plumb Qeverisja Vendore Fier 3 479 250.00 22-01-2019
Loti 1 :Blerje gazoil deri ne 10 ppm Qeverisja Vendore Fier 81 150 418.00 22-01-2019
Blerje fruta - perime pėr Qendrėn Ekonomike tė Arsimit, Bashkia Elbasan. Qeverisja Vendore Elbasan 601 170.00
RIKONSTRUKSIONI I SHKOLLES 9-VJECARE VELMISH Qeverisja Vendore Roskovec 48 092 791.00 27-11-2018
Ndėrtimi i rrugėve tė bllokut pranė ish Astirit Qeverisja Vendore Tiranė 58 416 487.00 28-12-2018
Blerje zjarrfikese, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 8 166 667.00 04-01-2019
Karburant (Diezel) Qeverisja Vendore Mallakastėr 15 833 300.00 16-01-2019
Siguracion mjetesh transportit Qeverisja Vendore Korēė 972 672.00 29-01-2019
Shėrbime Tė Sigurimit Dhe Ruajtjes. Qeverisja Vendore Tiranė 1 579 459.00
Sistemim i rrugės nga Tirana Bank drejt liqenit nė Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 5 658 333.00 24-12-2018
Regjistri i fermerėve tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 48 587 088.83 31-12-2018
Furnizime dhe materiale tė tjera zyre (vegla pune) Qeverisja Vendore Tiranė 6 650 000.00 01-02-2019
Blerje artikuj ushqimor Qeverisja Vendore Lezhė 225 000.00
Blerje shėrbimi pėr mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 8 489 691.00 31-12-2018
Blerje dru zjarri pėr Qendrėn Ekonomike tė Arsimit dhe njėsitė administrative, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 10 550 000.00 18-01-2019
Blerje klor Qeverisja Vendore Pėrmet 1 774 502.00 23-11-2018
Pėrmirėsim furnizimi me uje blloku Nr.61 Qeverisja Vendore Tiranė 22 646 440.00 05-12-2018
Blerje kapak pusetash metalik dhe zgarash kuneta shiu viti 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 5 891 700.00 14-12-2018
Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me uje blloku Nr.61 Qeverisja Vendore Tiranė 588 807.00 21-12-2018
Blerje ushqime per kopeshtin dhe ēerdhen (Marreveshje Kuader). Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 0.00 22-01-2019
Rikonstruksion dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė Rr."Migjeni". Qeverisja Vendore Tiranė 13 067 489.00 27-11-2018
Sistemim asfaltim i rruges Synej-Bago Qeverisja Vendore Kavajė 12 297 735.00 19-12-2018
Loti i gjashtė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim rrjet kanalizimi ne zonėn qė kufizohet nga rrugėt Besnik Hidri, Qeverisja Vendore Tiranė 1 554 420.00 21-12-2018
Vendosje impiante gazi ne kuzhinat e kopshteve, ēerdheve e shkollave Qeverisja Vendore Fier 1 821 035.00 26-12-2018
Rikonstruksion i rruges "Rragam Sheldi" Loti 1 Qeverisja Vendore Shkodėr 16 638 245.00 22-10-2018
Rehabilitim ikanalit nga rezervuari Petes Pjesor kryesot , dega Mavrove Qeverisja Vendore Selenicė 15 434 712.00 18-12-2018
"Blerje pjesėsh pėr riparimin e linjės sė karbonit Qeverisja Vendore Tiranė 3 791 563.00 26-12-2018
Rikonstruksion rruga "Vllaznimi. Qeverisja Vendore Shkodėr 17 234 990.00 19-10-2018
Permiresim furnizimi me uje ne bllokun e ‘‘Vilave Selitė‘‘ dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė bllokun “Vasil Shanto‘‘. Qeverisja Vendore Tiranė 13 530 345.00 27-11-2018
Rikualifikim Urban Blloqe Banimi "Europa"(tek ish Podgorica)" Qeverisja Vendore Shkodėr 6 649 998.00 11-12-2018
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė bllokun e Vilave Selitė dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė bllokun Vasil Shanto, Qeverisja Vendore Tiranė 350 537.00 21-12-2018
Rikonstruksion rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė zonėn e Sharrės Qeverisja Vendore Tiranė 4 053 435.00 31-12-2018
Blerje ushqime pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Vlorė 2 751 794.00 11-01-2019
Blerje produkte bulmeti pėr Qendrėn Ekonomike tė Arsimit, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 6 363 800.00 21-01-2019
Loti I : Blerje fruta-perime pėr Qendrėn Sociale Balashe, Bashkia Elbasan. Qeverisja Vendore Elbasan 631 475.00 23-01-2019
Loti III: Blerje produkte bulmeti pėr Qendrėn Sociale Balashe Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 380 833.00 23-01-2019
Loti IV: Blerje mish pėr Qendrėn Sociale Balashe Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 1 738 250.00 23-01-2019
Rikostruksion i shkollės sė Mesme tė pėrgjithshme,Kėlcyrė Qeverisja Vendore Kėlcyrė 47 767 144.00 16-11-2018
“Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove te ujit” – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. Qeverisja Vendore Bulqizė 6 000 000.00 22-11-2018
Rikonstruksion rruges Oblike-Velinaj-Alimetaj(vazhdim)" Qeverisja Vendore Shkodėr 7 610 563.00 11-12-2018
Blerje dhe Rimbushtje fikse Zjarri, Sensor tymi Qeverisja Vendore Shkodėr 3 498 816.00 18-12-2018
Rrethim i ambjentit te jashtem Depo Uji nr. 2, nr. 2/1, lagja nr. 7 dhe Depo uji nr. 4 Arapaj, Durres Qeverisja Vendore Durrės 10 507 998.00 27-12-2018
"Blerje karburanti pėr administratėn e bashkisė Qeverisja Vendore Gramsh 7 713 750.00 08-01-2019
Grumbullimi mbetjet urbane 2019,vend grumbullimi dhe bazamenti i koshave Qeverisja Vendore Dropull 2 990 393.00 17-01-2019
Blerje mish viēi pėr Qendrėn Ekonomike tė Arsimit, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 4 283 500.00 21-01-2019
Blerje bukė pėr Qendrėn Ekonomike tė Arsimit, Bashkia Elbasan Qeverisja Vendore Elbasan 4 250 000.00 24-01-2019
Shpenzimet e siguracionit te mjeteve te transportit Qeverisja Vendore Tiranė 1 960 000.00 25-01-2019
Rikonstruksion Rruga Gjergj Jakin Berdice e Siperme, rruga e Palokajve Berdice e Madhe Qeverisja Vendore Shkodėr 15 321 767.00 20-11-2018
Blerje graso dhe vaj pėr mjetet e rėnda, pėr Agjencinė e Kullimit & Vaditjes, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 812 500.00 04-01-2019
Blerje soba drush dhe ngrohės elektrik pėr ngrohje pėr nevojat e institucioneve tė Bashkisė Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 1 000 000.00 10-01-2019
Investime nė shkolla 9-vjecare dhe parashkollor nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 8 336 031.00 07-12-2018
Furnizim me karburant, per vitin 2019 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 499 000.00 28-12-2018
SISTEMIM ASFALTIM I RRUGES LUZ I VOGEL (RRUGA E BUSHVE) Qeverisja Vendore Kavajė 12 250 797.00 26-11-2018
Rehabilitimi i ndriēimit rrugor nė akset Mbikalim-Kombinat Qeverisja Vendore Tiranė 17 250 500.00 07-12-2018
Loti I: Shėrbim pėr infrastrukturė tė dedikuar optike dhe shėrbime data Qeverisja Vendore Tiranė 49 999 647.00 11-12-2018
Rrugė tė brendshme me beton nė Berdenesh & Manastir Qeverisja Vendore Sarandė 4 125 000.00 24-12-2018
Blerje ushqime per kopeshtin dhe ēerdhen (Marreveshje Kuader). Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 327 556.00 22-01-2019
Zhbllokimi i rrugėve nga dėbora dhe akulli per vitin 2019,nė Bashkinė Mirditė. Qeverisja Vendore Mirditė 1 499 300.00
Rikon.i rruges kalaja Petralb, Rikon. rruga Gurre e vogel dhe ndertim ure Lela-Arriku Qeverisja Vendore Klos 6 500 000.00 20-12-2018
Blerje varinsku i vogel Qeverisja Vendore Klos 1 416 667.00 21-12-2018
Ridimensionim i Shėrbimit tė Klientit Qeverisja Vendore Tiranė 11 714 253.47 26-12-2018
Shėrbim i ruajtjes sė sigurisė jo e armatosur nė Don Bosko Qeverisja Vendore Tiranė 1 729 696.00 13-12-2018
Sherbim projektim ujesjellesi Qeverisja Vendore Shkodėr 3 638 250.00 15-10-2018
Blerje Sistem Fonie Shpenzime paisje audio-vizuale Qeverisja Vendore Kolonjė 1 250 000.00 05-12-2018
Blerje materiale pėr ndriēim qyteti Qeverisja Vendore Mallakastėr 9 166 667.00 09-11-2018
Loti II: Blerje benzine Qeverisja Vendore Tropojė 416 667.00 05-12-2018
Gaz i Lengshem Qeverisja Vendore Korēė 1 583 333.00 10-01-2019
Ndėrtim rruga Mustafa Lita Qeverisja Vendore Kamėz 42 094 714.00 09-10-2018
Rikualifikimi Urban i Fasadave tė Qėndrės Belsh Qeverisja Vendore Belsh 17 689 086.00 22-10-2018
Rikonstruksion rruga Bisht Kamza Qeverisja Vendore Durrės 41 655 000.00 21-11-2018
Blerje Karburanti Gazoil ( 10 ppm ULSD ) per nevojat e Sh.a Ujesjelles Kanalizime Lushnje per vitin 2019 Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 15 muaj. Qeverisja Vendore Lushnje 5 938 679.00 27-12-2018
Blerje Gas i Lėngėt pėr Vitin 2019 Marreveshje Kuadėr me afat 12 Mujor. Qeverisja Vendore Tiranė 7 820 320.00 20-11-2018
'Rikonstruksion i shkolles Sabaudin Gabrani 1' Qeverisja Vendore Tiranė 50 619 360.00 20-11-2018
Rikonstruksioni i rrugės nė lagjen "Xhile Liēi" Gramsh. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 24-12-2018
Blerje karburanti 2019, nafte (diesel) Bashkia Bulqize" Qeverisja Vendore Bulqizė 8 000 000.00 31-12-2018
Blerje makine Zjarrfikėse Qeverisja Vendore Klos 3 208 333.00 01-11-2018
Loti I - Blerje mish vici, mish pule dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 38 342 424.00 06-11-2018
Loti III Blerje bukė thekre dhe integrale Qeverisja Vendore Tiranė 14 834 173.00 06-11-2018
Rikonstruksioni i rrugėve Kel Kodheli dhe Skėnder Shtylla Qeverisja Vendore Tiranė 41 300 000.00 07-11-2018
Blerje karburant GAZOIL 10 ppm dhe Benzine (Premium Unl 10 ppm) per vitin 2019 Qeverisja Vendore Kolonjė 10 245 274.00 21-11-2018
Realizim i memorialit per te persekutuarit politik. Qeverisja Vendore Shkodėr 2 250 000.00 12-12-2018
Prodhim soletina Betoni viti 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 1 816 813.00 14-12-2018
Blerje Dru Zjarri Qeverisja Vendore Selenicė 1 826 650.00 14-12-2018
Loti i Gjashtė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim kopsht & Ēerdhe e integruar, Kodėr Kamėz Qeverisja Vendore Tiranė 440 833.00 24-12-2018
Loti i Pestė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemimi dhe Rehabilitimi i Qendrės sė Njėsisė Administrative Zall Bastar Qeverisja Vendore Tiranė 758 311.00 24-12-2018
Nderyrje emergjente per pastrimin e disa akseve te rrugeve rrurale nga Bora Qeverisja Vendore Bulqizė 1 496 500.00
Rruga " Konispol " Rruga " Zef Llesh Doēi" Nd. trotuare Rr." Lura ' Laknas Nd. Rr. Tirana Berati Fusha Sportit Qeverisja Vendore Kamėz 57 233 883.00 23-10-2018
Ndėrtim i puseve dublikantė Qeverisja Vendore Durrės 14 165 000.00 02-11-2018
Blerje kancelari dhe tonera Qeverisja Vendore Durrės 3 877 000.00 16-11-2018
Riparim asfaltesh Kamez+Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 16 666 667.00 20-11-2018
Rikonstruksion dhe rrethim i stacioneve tė pompimit dhe depove tė ujit nė ujėsjellėsat rajonal, faza II Qeverisja Vendore Tiranė 37 002 844.30 16-08-2018
Shėrbim GPS mjetesh Qeverisja Vendore Tiranė 2 944 267.00 06-12-2018
Rehabilitim i shkolles 9 - vjecare "Sami Zgjani", Gurras Qeverisja Vendore Pogradec 18 230 415.00 04-12-2018
Hapje aksesh, ndertim bokse urash ne fshatrat e Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 8 094 629.00 05-12-2018
Sherbime Projektime te Objekteve Publike Bashkia Fushe Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 000 787.00 14-12-2018
Blerje pajisje kompjuterike pėr One Stop Shop dhe Zyrėn e Kėshillit Qeverisja Vendore Patos 4 545 000.00 04-12-2018
Ndertim i terminalit te autobuzave Qeverisja Vendore Cėrrik 11 999 903.00 20-12-2018
Blerje kontenier Qeverisja Vendore Fier 8 838 000.00 30-10-2018
Materiale te ndryshme hidraulike Qeverisja Vendore Librazhd 2 200 000.00 09-11-2018
BLERJE ASFALTOBETONI ME RERE E ZALL LAVATRICE Qeverisja Vendore Kavajė 4 916 667.00 14-11-2018
Rikonstruksion dhe shtese anesore e shkolles, Haxhi QEHAJ, Bashkia Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 78 955 194.00 15-11-2018
Rikualifikim urban i lagjes 1 Maj Qeverisja Vendore Kuēovė 90 747 672.00 12-11-2018
Riparim lere betoni dhe plasmasi Qeverisja Vendore Librazhd 2 026 902.00 12-12-2018
Pastrim dhe sitemim te knalait kullues lagja Bardhas -rruga interurbane kryesore Peqin Qeverisja Vendore Peqin 4 498 333.00 13-12-2018
Ndertimi i monumenteve ne pedonale ( Sami Frasheri, Vajzave e Liqeneve ) Qeverisja Vendore Belsh 2 080 907.00 26-11-2018
BLERJE TE 3 AUTOVETURAVE 6+1 PER POLICINE BASHKIAKE, DREJTORINE E TE ARDHURAVE , IVMT E BASHKISE LEZHE DHE BLERJEN E NJE FUORISTRADE PER NEVOJA TE ADMINISTRATES SE BASHKISE LEZHE Qeverisja Vendore Lezhė 6 250 000.00 04-12-2018
Ndėrtim rrjet furnizimi me ujė i zonės sė "Bab Rexhės", Fusha e Aviacionit Qeverisja Vendore Tiranė 38 513 055.00 15-08-2018
Blerje bazė materiale (asfalt) pėr shtrimin e shesheve dhe riparimin e rrugėve nė Bashkinė Patos Qeverisja Vendore Patos 8 295 081.00 11-10-2018
Rikonstruksion & shtese anesore ne shkollen 9 -vjeēare fshati Shenepremte Qeverisja Vendore Divjakė 35 466 336.00 19-07-2018
LOTI 2 BLERJE AUTOFUNEBER Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00 27-11-2018
Sistemim asfaltim rruga Lagja Gjeologu, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 13 333 333.33 02-11-2018
Blerje karburanti pėr Bashkinė Patos,Ndėrmarrjet vartėse,MNZ,Ujitje Kullim dhe ngrohje shkolla Zhani Ciko Qeverisja Vendore Patos 18 373 529.00 27-11-2018
Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Qeverisja Vendore Tiranė 3 485 708.00 24-10-2018
Blerje Sistem Biletarie Qeverisja Vendore Tiranė 11 890 000.00 02-11-2018
Rehabilitimi dhe ndertimi i kendeve te lojrave ne parqet dhe lulishtet e qytetit te Shkodres Qeverisja Vendore Shkodėr 1 390 000.00 09-11-2018
Loti I. Blerje Buke per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. Qeverisja Vendore Lushnje 693 548.00 13-11-2018
Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. Qeverisja Vendore Lushnje 1 775 248.00 13-11-2018
Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. Qeverisja Vendore Lushnje 4 643 800.00 13-11-2018
Loti II. Blerje artikuj bulmetore per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit . Qeverisja Vendore Lushnje 2 958 276.00 13-11-2018
Mirembajtje rezervuari fshati Galigat Njesia administrative Pishaj. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 23-11-2018
Blerje fidane, peme, faralulesh dhe plehra kikim dhe organik Qeverisja Vendore Berat 1 659 000.00 05-12-2018
Blerje mjete pastrimi Qeverisja Vendore Kamėz 3 566 667.00 07-12-2018
Permiresim i furnizimit me uje Lagja Baromet Nj. Adm Sukth, Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 9 066 748.00 07-09-2018
Rikonstruksioni i shkollės 9-vjecare Konferenca e Pezės Qeverisja Vendore Tiranė 57 451 227.00 07-11-2018
Blerje gazoili per Ndermarjen e Pasurise Publike dhe pastrimin e kanaleve kullues Qeverisja Vendore Lushnje 27 956 438.00 15-11-2018
Blerje automjet zjarrefikes Qeverisja Vendore Cėrrik 3 208 333.00 11-12-2018
Shėrbimi i sigurimit dhe i ruajtjes fizike tė objekteve tė shoqerisė UK Elbasan sha Qeverisja Vendore Elbasan 26 638 741.00 05-02-2018
Rikonstruksion i Shkolles 9 Vjecare Mucaj Qeverisja Vendore Vorė 2 196 000.00 29-08-2018
Sistemim -Asfaltim i rruges se "Rrahit", prane objektit te kultit Arrameras Fushė Krujė ". Qeverisja Vendore Krujė 1 724 263.00 27-11-2018
Stacione autobusi dhe sinjalistikė Qeverisja Vendore Cėrrik 8 199 986.46 03-12-2018
Blerje pjesė kėmbimi goma Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 166 667.00 03-12-2018
Ndėrtim K.U.Z Kameras e Fshat Fushė-Krujė, Fushė-Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 577 349.00 04-12-2018
Sistemim Asfaltim i Rruges nga Rruga e Tregut Pallati i Kultures Kruje Qeverisja Vendore Krujė 4 823 939.00 04-12-2018
Programe tė Liēensuara nė ndihmė tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 4 991 933.00 22-11-2018
Sherbim vjetor i konsulences administrative dhe fiskale Qeverisja Vendore Tiranė 2 571 075.00 22-11-2018
Riparim sistem vaditje ne forme shiu njesia administrative Voskop Qeverisja Vendore Korēė 3 671 931.00 23-11-2018
Hidrant vadites Qeverisja Vendore Korēė 499 948.00 05-12-2018
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00 08-11-2018
RIKONSTRUKSION I RRUGES UNAZA E VOGEL-KOLSH, QYTETI RRESHEN Qeverisja Vendore Mirditė 2 494 767.00 12-11-2018
Transporti i nxėnėsve tė shkollės Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 1 833 333.00 03-12-2018
Shėrbim pėr riparimin dhe mirėmbajtjen e sobave profesionale me gaz nė objektet parashkollore tė Bashkisė sė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 2 249 986.00 03-12-2018
Blerje bazė materiale pėr linjėn e ujit te pijshem rruga Unaza,Reh,Qendres,rruga Kinemase ish NFP etj. Qeverisja Vendore Patos 2 360 387.00 27-12-2018
Vazhdim punimesh Rikualifikimi i bllokut te banesave kufizuar nga rruget "Bulevardi Ismail Qemali" "Rruga Kosova", "Rruga Gjergj Araniti" dhe "Bulevardi Gjergj Kastrioti" Qeverisja Vendore Vlorė 16 870 787.00 30-10-2018
Rikonstruksioni i shkollės Gustav Majer Qeverisja Vendore Tiranė 8 331 432.00 05-11-2018
Ndricim i rrugeve te brendshme Qeverisja Vendore Cėrrik 7 999 806.00 16-11-2018
Realizimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė me rastin e festave tė fundvitit 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 4 786 450.00 20-11-2018
Blerje matesa uji 1/2 dhe materiale hidraulike Qeverisja Vendore Pėrmet 2 500 000.00 23-11-2018
Dekori i festave te fundvitit Qeverisja Vendore Cėrrik 2 499 200.00 23-11-2018
Mirembajtje kanali kullues Kodovjat , Njesia administrative Kodovjat. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 23-11-2018
Rindėrtimi pjesor i murit mbajtės (pas shkarjes) Varrezat e dėshmorėve Qeverisja Vendore Tiranė 4 289 462.00 27-09-2018
Blerje mjet zjarrfikės Qeverisja Vendore Maliq 3 200 000.00 12-10-2018
Sistemim asfaltim i rrugeve te Bashkise Permet dhe te Njesive Administrative Qeverisja Vendore Pėrmet 79 450 853.00 16-10-2018
RIKONSTRUKSION I RRUGE MYLTE NJESIA ADMINISTRATIVE SHENKOLL Qeverisja Vendore Lezhė 33 641 951.00 17-10-2018
Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten Qeverisja Vendore Vorė 1 666 450.00 12-11-2018
Shtesė e Linjės sė Ujėsjellėsit tė fshatit Rranxa. Qeverisja Vendore Vau i Dejės 11 500 000.00 20-11-2018
Loti i II-tė: Studim projektim, pėr objektin: Ndėrhyrje rehabilituese nė rrugėt e Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 2 914 500.00 18-09-2018
Qendėr kontrolli Qeverisja Vendore Tiranė 2 569 910.00 16-11-2018
Blerje telefona/Tablete Smart per SMS Payment Qeverisja Vendore Tiranė 1 646 667.00 23-11-2018
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise(Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 16-08-2018
Loti i Dytė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rruga pėr nė fshatin Kasallė (degėzim nga Cerkezi nė Cinam) Loti II Qeverisja Vendore Tiranė 469 537.00 13-11-2018
Ndertim i bazamenteve per vendosjen e kazanėve tė mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 083 333.00 21-11-2018
Blerje artikuj ushqimorė pėr shkollėn Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 3 237 500.00 26-11-2018
Ndertim rruga(Berzhite+Asdreni+Zadrima) Qeverisja Vendore Kamėz 42 114 130.00 26-09-2018
Mirembajtje dimerore e rrugeve rurale, Bashkia Diber, 2018-2019 Qeverisja Vendore Dibėr 5 833 333.00 01-10-2018
Rehabilitim i kanalit ujites Koziak Valikardhe Qeverisja Vendore Bulqizė 23 333 333.00 10-10-2018
Rikonstruksion i shkollės 9 vjecare Tregtan, Has Qeverisja Vendore Has 20 460 110.00 25-10-2018
Transport dhe ngarkim zhavorr mali pėe shtrimin e rrugėve nė parcelat bujqėsore (Njėsia Administrative Zharrėz dhe Ruzhdie). Qeverisja Vendore Patos 1 249 345.00 26-10-2018
Rikonstruksione te ndryshme ne ujesjelles, kanale, rruge, Xhami dhe qytet Qeverisja Vendore Klos 1 943 333.00 07-11-2018
Krijim i hapėsirave rekreative pėr fėmijė. Qeverisja Vendore Patos 7 931 416.00 09-11-2018
Blerje nafte per sherbimin e pastrimit Qeverisja Vendore Pogradec 1 666 666.00 14-11-2018
Ndertimi i stacionit te autobuzave Vore, Rikonstruksion i rrjetit K.U.Z Rruga Bashkia, Riparimi i Barrierave suonore Vore, Bashkia Vore Qeverisja Vendore Vorė 20 366 790.00 25-09-2018
Rikonstruksion Rruga "Rozar Dodmasej" Qeverisja Vendore Shkodėr 4 003 063.00 05-10-2018
Blerje zjarrefikese per sherbimin e MZSH-se Qeverisja Vendore Belsh 3 208 000.00 23-10-2018
Blerje skorje Qeverisja Vendore Tiranė 900 000.00 23-11-2018
Blerje Materiale Hidraulike Qeverisja Vendore Kavajė 1 666 667.00 02-11-2018
Blerje dhe furnzim drru zjarri per objektet arsimore te Bashkise Peqin. Qeverisja Vendore Peqin 3 333 333.00 13-11-2018
Dekorimi i Qytetit te Himares per festat e fundvitit Qeverisja Vendore Himarė 3 333 300.00 16-11-2018
Loti i VI-te“Shėrbimi i pastrimit te Njesive Administrative Velipoje, Dajc“. Qeverisja Vendore Shkodėr 974 400.00
Loti i III-te“Shėrbimi i pastrimit te Njesive Administrative Rrethina,Postribe dhe Shale“ Qeverisja Vendore Shkodėr 3 829 478.00
Mirembajta e sistemit te taksave te Bashkise Krujė. Qeverisja Vendore Krujė 833 000.00
Blerje materiale pėr infrastrukturen publike tė territorit te Bashkisė. Qeverisja Vendore Krujė 1 333 210.00
Rikonstruksion i katėr linjave tė transmetimit Dj 426mm celik nga Hec Lanabregas - takimin me Tub. Dn 700 mm celik Qeverisja Vendore Tiranė 49 106 150.00 20-08-2018
Rikonstruksion Rruga "Lugoēesme Qeverisja Vendore Shkodėr 42 076 966.00 25-09-2018
Rivlersim aktivesh Qeverisja Vendore Shkodėr 3 025 750.00 06-11-2018
Blerje tuba tė brinjėzuar Qeverisja Vendore Tiranė 3 740 500.00 12-10-2018
Blerje mjete pune per PMNZSH Qeverisja Vendore Klos 1 260 000.00 09-11-2018
Loti i II-te“Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Veriore B“. Qeverisja Vendore Shkodėr 9 341 385.00
Loti i V-te“Shėrbimi i pastrimit te Njesive Administrative Guri I Zi, Berdice dhe Ana e Malit“. Qeverisja Vendore Shkodėr 1 873 051.00
Loti i I-re“Sherbimi i Pastrimit Qytetit Zona Jugore A“. Qeverisja Vendore Shkodėr 10 996 706.00
Rikonstruksion i ngrohjes sė Pallatit tė kulturės A.Moisiu Qeverisja Vendore Durrės 23 333 000.00 20-09-2018
Ndėrtim rruga (Abaz Ermenji Asim Zeneli Dede Gjon Luli Degezimi rr.Arben Broci mbi kanal Ajet Gjindoli deri tek Abdyl Elmazi). Qeverisja Vendore Kamėz 51 855 538.00 04-10-2018
Blerje Kamioncinė pėr nevoja tė Bashkisė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 1 778 200.00 10-10-2018
Rikonstruksion dhomave te zhveshjes dhe punime plotesuese ne stadiumin e futbollit Qeverisja Vendore Tropojė 2 666 674.00 19-10-2018
Prishje objektesh ndertimore Transport dhe pastrim i inerteve nga prishjet, lirimi i sheshit Blloku urban nr.2 Roskovec. Qeverisja Vendore Roskovec 2 916 680.00 30-10-2018
Ndertim Ura Automobilistike,fshati Mabe Hd=16.2m , Hk=4m, G=5m Qeverisja Vendore Lezhė 6 666 667.00 31-10-2018
Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” Qeverisja Vendore Maliq 0.00 28-06-2018
Rikonstruksion Shkolla e Mesme e Bashkuar "JANI VRETO" Leskovik ,Bashkia Kolonje Qeverisja Vendore Kolonjė 62 756 087.00 03-07-2018
Ndertim i rrjetit te ri shperndares i furnizimit me uje te qytetit Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 83 164 282.00 19-07-2018
Sistemim Asfaltim Rruga Fshati Dolna Gorica (Faza I) Qeverisja Vendore Pustec 5 916 568.00 01-08-2018
Blerje paisje per Fonine e Teatrit "Migjeni" Qeverisja Vendore Shkodėr 1 246 500.00 25-10-2018
Blerje e 7 shtyllave inoksi Qeverisja Vendore Pogradec 4 166 667.00 30-10-2018
Blerje Materiale te Ndryshme, Hidraulike Qeverisja Vendore Vorė 2 800 000.00 01-11-2018
Blerje pompe uji per fshatin Nivice Qeverisja Vendore Himarė 1 500 000.00 05-11-2018
Loti 1 Punime pusi Qeverisja Vendore Korēė 2 094 873.00 21-09-2018
Studim projektim per dy objekte Hamallaj dhe Lagja nr 1 Sukth Qeverisja Vendore Durrės 6 332 000.00 28-09-2018
Rikonstruksioni i shkollės sė mesme tė bashkuar Ymer Lala, Surrel Qeverisja Vendore Tiranė 45 832 598.00 11-10-2018
Riveshje e riparime me asfalt rrugė kryesore dhe dytėsore nė qytet Qeverisja Vendore Shkodėr 9 999 927.00 22-10-2018
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori ne bashkine Vore per festen e vitit te Ri dhe Design dhe Printim Kalendare dhe kartolina Qeverisja Vendore Vorė 2 496 000.00 12-11-2018
Sherbimi i Pastrimit Qeverisja Vendore Sarandė 7 101 806.00
Nderhyrje ne Infrastrukturen e Rruges Andrea Papaj,Degezimi 1,Degezimi 2 Qeverisja Vendore Lushnje 22 083 346.20 03-07-2018
Mobilim i salles se Teatrit Bylis, Fier Qeverisja Vendore Fier 7 499 600.00 30-07-2018
Rikonstruksion & shtese anesore ne shkollen 9 - vjeēare "Hysi Malko", fshati Kryekuq Qeverisja Vendore Divjakė 34 711 140.00 26-07-2018
MIREMBAJTJE DHE PASTRIM I RRUGEVE NGA DEBORA Qeverisja Vendore Kukės 10 000 000.00 28-09-2018
Shėrbimi i pastrimit nė Njėsinė Administrative Orikum Qeverisja Vendore Vlorė 18 761 848.00 12-10-2018
Blerje dhe instalim soba me dru zjarri Qeverisja Vendore Tiranė 8 332 000.00 17-10-2018
Ujesjelles fshati German ( rrjeti i shperndarjes i fshatit muzhake)" Qeverisja Vendore Mat 8 956 950.00 18-10-2018
Blerje Materiale Ndertimi Qeverisja Vendore Durrės 2 299 499.00 30-10-2018
Gjelbėrim nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 4 020 480.00 02-11-2018
Rruga Jubica e Vogel dhe Jubica e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 13 333 333.00 26-09-2018
Blerje Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Peqin 1 650 000.00 06-11-2018
Materiale ndertimi Qeverisja Vendore Selenicė 5 188 500.00 02-10-2018
Sistemim -Asfaltim i rruges "Kallareve", Qereke, Nj.A. Nikel, Kruje" . Qeverisja Vendore Krujė 3 919 644.00 09-10-2018
"Sistemim -Asfaltim i rruges se "Zeneleve", Arrameras , Fushe Kruje" Qeverisja Vendore Krujė 3 194 458.00 09-10-2018
Ndertim kopeshti, fshati Semes, Njesia Administrative Qender, Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 1 189 532.00 01-11-2018
"Blerje mjetesh per Bashkine Divjake" Qeverisja Vendore Divjakė 4 166 667.00 05-11-2018
Rikualifikim Urban Blloqe Banimi “Qemal Draēini", (tek Sahati) Qeverisja Vendore Shkodėr 23 800 080.00 24-08-2018
Rikonstruksion Rruga "Lodėrtune Qeverisja Vendore Shkodėr 10 475 890.00 05-10-2018
Rehabilitim i sinjalistikes horizontale dhe vertikale Qeverisja Vendore Mat 2 437 970.00 12-10-2018
Rikonstruksioni i ures se varur fshati Kallarat Qeverisja Vendore Himarė 2 145 582.00 15-10-2018
Rikonstruksioni i KUZ fshati Vranisht Qeverisja Vendore Himarė 1 666 468.00 15-10-2018
"Inspektim,pastrim dhe zhbllokim kolektori me dimensione 500Ų÷Ų2200 mm" Qeverisja Vendore Durrės 7 800 000.00 16-10-2018
Mirėmbajtja e banesave sociale Qeverisja Vendore Durrės 2 472 000.00 12-10-2018
Blerje e dy autoveturave per Administraten e Bashkise Fushe-Arrez Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 2 916 666.00 24-10-2018
Mirembajtje mjetesh transporti ne Bashkine Fushe-Arrez per vitin 2018 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 814 166.00 24-10-2018
Rikualifikim i Lulishteve Qeverisja Vendore Tiranė 7 900 000.00 02-11-2018
Blerje Lėndė Djegėse Pellet Pėr Ngrohje Qeverisja Vendore Tiranė 6 150 964.00 05-10-2018
Rikonstruksion godina e MNZ Qeverisja Vendore Mallakastėr 4 166 667.00 25-10-2018
Furnizim vendosje dritare dhe dyer duralumini Qeverisja Vendore Tiranė 34 383 238.00 12-09-2018
Blerje kamionēin vetshkarkues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 666 667.00 24-10-2018
Konstruksion i hapesires multifunksionale Sportive, Qyteti Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 6 009 149.00 29-10-2018
Sherbim i Ruajtjes se Sigurise Fizike per Ambjentet nen administrimin e Ujesjelles Kanalizimeve Mat Qeverisja Vendore Mat 18 374 295.00 18-06-2018
Sherbimi i Ruajtjes Fizike te Objekteve te Ujesjelles Kanalizime sha Pogradec Qeverisja Vendore Pogradec 8 749 662.00 28-09-2018
Mirembajtje, riparim automjetesh Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 529 792.00 16-10-2018
Blerje prajmer Qeverisja Vendore Tiranė 1 016 800.00 01-11-2018
Rikonstruksion rruga E ardhmja e Kombit Qeverisja Vendore Durrės 14 998 866.00 17-09-2018
Rikonstruksioni i segmenteve rrugore ne fshatrat Shelcan dhe Bratilė Gramsh. Qeverisja Vendore Gramsh 1 667 000.00 03-10-2018
Rikonstruksion i godines se kopshtit nr.2 dhe sistemimi i ambienteve te jashtme Qeverisja Vendore Tropojė 4 518 380.00 10-10-2018
Rikonstruksion i godinave ne pronesi te Njesive te Qeverisjes Vendore per Strehim Social, Bashkia Diber. Qeverisja Vendore Dibėr 5 683 540.00 12-10-2018
Rikualifikim Urban- Kendi i lojrave Qeverisja Vendore Cėrrik 3 000 000.00 29-06-2018
Blerje e dy makinerive minieskavator Qeverisja Vendore Durrės 13 977 690.00 01-08-2018
Rehabilitimi i rrjetit tė ujėsjellėsit nė zona nė Lagjeve Nr.1, Nr.4, Nr.5, Nr.8, Nr.18, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 18 180 775.00 06-09-2018
Blerje telajo metalike per kazanet Qeverisja Vendore Tiranė 1 410 500.00 04-10-2018
Blerje tonera pėr nevoja tė Shoqėrisė. Qeverisja Vendore Tiranė 2 133 762.00
Blerje materiale kancelarike Qeverisja Vendore Peqin 1 100 000.00 23-07-2018
Rruga Montekarlo + Rruga Kosova + Zgjatimi i rruges Monarkia Shqiptare. Qeverisja Vendore Kamėz 74 427 800.00 18-09-2018
Mirmbajtje e rrugeve rurale gjate periudhes se dimrit Qeverisja Vendore Devoll 10 170 978.00 27-09-2018
Sherbimet e permiresimit dhe mirembajtjes se software - ve. Qeverisja Vendore Durrės 6 980 000.00
Rikualifikimi urban dhe krijimi i ambjenteve te rekreacionit ne fshatin Samatice Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 6 739 990.00 12-10-2018
Ndertim K.U.Z Fshati Trestenik Qeverisja Vendore Devoll 7 967 999.00 22-10-2018
Mirėmbatje e thellė nė banesat sociale Qeverisja Vendore Tiranė 20 068 027.00 06-09-2018
Blerje uniforma dhe veshje tė tjera speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 246 300.00 01-10-2018
Blerje tuba ēeliku, saraēineska, rakorderi etj Qeverisja Vendore Tiranė 7 909 200.00 01-10-2018
Blerje kamioncine Qeverisja Vendore Tiranė 1 230 667.00 15-10-2018
Ndėrtim Shtesė Kati Biblioteka Kuēovė " Qeverisja Vendore Kuēovė 6 053 502.00 16-10-2018
Blerje materiale pastrimi dhe shpėrndarje nė objektet shkollore. Qeverisja Vendore Tiranė 6 463 500.00
Ruajtja e objekteve te Sh.A UK Vlore me roje private te sigurise fizike Qeverisja Vendore Vlorė 32 947 278.00 16-08-2018
Blerje pajisje pėr kopshte dhe ēerdhet Qeverisja Vendore Durrės 9 506 000.00 06-06-2018
"Ndėrtimi i linjės sė transmetimit dhe depos sė ujit nė fshatin Drenovė " Qeverisja Vendore Korēė 24 000 000.00 23-08-2018
Blerje Asfaltobeton dhe bitum Qeverisja Vendore Elbasan 2 175 000.00 20-09-2018
Blerje dru zjarri, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 797 000.00 28-09-2018
Grumbullimi i vendburimeve ujore per furnizimin me uje te fshatit Berzeshte, Bashkia Prrenjas. Qeverisja Vendore Prrenjas 10 134 523.00 28-09-2018
Platforma multifunksionale e informacionit pėr turistėt dhe qytetarėt pėrmes Web, Infokiosk Qeverisja Vendore Durrės 4 961 200.00 05-10-2018
Ndėrtimi i rrugėve "Migjeni' dhe "Kadri Roshi" nė Njėsinė Administrative Kashar, Faza II. Qeverisja Vendore Tiranė 39 839 629.48 06-08-2018
Sistemim Asfaltim i rruges se fshatit Jagodine (vazhdim) Qeverisja Vendore Roskovec 15 401 636.00 04-09-2018
Loti 1: Blerje automjete dhe motorra Qeverisja Vendore Fier 8 800 000.00 25-09-2018
Blerje Dru Zjarri per Ngrohje Qeverisja Vendore Devoll 7 359 000.00 11-10-2018
Rikonstruksion i lulishtes "Vaso Kadia Qeverisja Vendore Shkodėr 5 804 029.00 28-09-2018
Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė Qeverisja Vendore Maliq 1 762 157.00 17-10-2018
Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė rrugėn ”Thoma Koxhaj” Qeverisja Vendore Tiranė 37 919 546.00 17-08-2018
Ndertim i ujesjellesit fshati Goricaj, Lagja Senėz, Njesia Administrative Gradishtė, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 1 686 308.00 02-10-2018
Blerje pjesė kėmbimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 960 700.00 11-10-2018
REABILITIM I KANALIT UJITĖS KODĖR - LUME NJA SHTIQĖN Qeverisja Vendore Kukės 1 839 300.00 28-09-2018
Ndertim prite gjatesore me gabiona per rehabilitim rruga e Shese, Lagja Poda, Bashkia Librazhd . Qeverisja Vendore Librazhd 2 592 590.00 03-10-2018
Mbikqyrje objekti: Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare "Besėlidhja", qyteti Ballsh Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 217 265.00 15-08-2018
Blerje mjete dy rrotak elektrikė tė balancuar pėr Policinė Bashkiake pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 317 770.00 19-09-2018
Materiale ndertimi per ripaimin e objekteve per sherbimin e MNZ Belsh Qeverisja Vendore Belsh 940 651.00 20-09-2018
Blerje dru zjarri per vitin 2018. Qeverisja Vendore Gramsh 5 502 400.00 04-10-2018
Blerje ushqimesh per Kopshte dhe Ēerdhe Qeverisja Vendore Kukės 5 833 300.00 21-09-2018
Rikonstruksion i kanalit vadites fshati Snosem Njesia administrative Kukur. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 02-10-2018
Rikonstruksion i rruges Rrethrrotullimi "Vajza Myzeqare"- Marine, Faza I Qeverisja Vendore Roskovec 20 398 072.00 17-08-2018
Rikonstruksion kati perdhe, ish Hotel Sporti Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 4 697 468.00 04-09-2018
Supervizim i objektit Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Meleq Gostinishti. Qeverisja Vendore Patos 961 128.00 27-09-2018
Blerje pajisje orendi zyre Qeverisja Vendore Tiranė 2 377 000.00 07-09-2018
Rikonstruksion rruga Dars Qeverisja Vendore Klos 3 333 333.00 27-09-2018
Ndertim kanalesh te ujrave te zeza Bejne Qeverisja Vendore Klos 2 083 333.00 01-10-2018
Servis dhe Pjese Kembimi Qeverisja Vendore Devoll 2 155 750.00 03-10-2018
Ndėrtim impianti klorinimi dhe rikonstruksion deposh nė Qytetin e Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 30 113 596.00 17-07-2018
Loti i tretė: Blerje Radio komunikimi deri nė 5 km, 3 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 35 500.00 31-08-2018
Loti i dyte: Blerje Stacion Total – Instrumenti matės me rreze lazėr mbi 1000 m, 2 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 3 240 000.00 31-08-2018
Loti i pare: ”Blerje GPS – Instrumenti pėr rrjetet kordinative, 2 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 8 732 667.00 31-08-2018
Blerje dru zjarri dhe pelet Qeverisja Vendore Durrės 9 439 000.00 28-08-2018
Rikonstruksion rruga "Kacelej”. Qeverisja Vendore Shkodėr 5 895 474.00 13-09-2018
Rikonstruksion Rruga "Bashej". Qeverisja Vendore Shkodėr 6 878 484.00 13-09-2018
Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit Qeverisja Vendore Maliq 139 642 150.00 12-03-2018
Blerje matėsa uji Qeverisja Vendore Vlorė 16 910 000.00 23-05-2018
Rikonstruksion i ujesjellesit te Fshatit Prevalle, Njesia Administrative Lunik Qeverisja Vendore Librazhd 1 326 797.00 27-09-2018
Shėrbimi i pastrimit, mbledhjen dhe transportimit tė mbetjeve urbane nė Bashkinė Kuēovė. Qeverisja Vendore Kuēovė 5 077 615.00
Rikon.i rruges kalaja Petralb, Rikon. rruga Gurre e vogel dhe ndertim ure Lela-Arriku Qeverisja Vendore Klos 6 500 000.00 25-10-2018
Rehabilitimi i Kanalit Ujitės Dobrove, Peshkopi Qeverisja Vendore Dibėr 2 500 000.00 30-04-2018
Rikonstruksion i plote i pallatit te sportit "Arjana Arapi" Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 58 831 909.00 26-07-2018
"Rikonstruksion i rrugeve rurale ne Bashkine Librazhd per vitin 2018" Qeverisja Vendore Librazhd 13 165 266.00 27-08-2018
Blerje pllaka betoni dhe materiale te tjera per shtrim rrugesh dhe trotuaresh Qeverisja Vendore Kukės 2 000 000.00 07-09-2018
Loti i VI : Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės Mallkuē Fushė-Mallkuē Kodėr, Nj.A. Bubq Qeverisja Vendore Krujė 224 717.00 20-09-2018
Shpenzime pėr siguracionin e mjeteve tė transportit Qeverisja Vendore Tiranė 1 526 816.00 26-09-2018
Loti I: Mbikqyrje e objektit "Rehabilitimi i shkolles se mesme Muharrem Ēollaku Pogradec" Qeverisja Vendore Pogradec 990 612.00 18-09-2018
Blerje pemė dhe lule dekorative pėr gjelbėrimin e ambienteve tė qytetit Qeverisja Vendore Mallakastėr 5 033 324.00 28-09-2018
"Pėrmirėsimi i objekteve shkollore nė varėsi tė Bashkisė Kėlcyrė" Qeverisja Vendore Kėlcyrė 5 383 505.00 22-10-2018
Loti I: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndėrtime rrjet shpėrndarės Ujėsjellėsi ne rrugėn "Gani Toptani" Qeverisja Vendore Tiranė 177 053.00 07-05-2018
Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II Qeverisja Vendore Tiranė 64 369 208.00 09-05-2018
Loti i tretė: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim Stacionesh pompimi dhe Deposh nė Ujėsjellėsa Rajonal, Faza II” Qeverisja Vendore Tiranė 877 443.00 25-06-2018
Loti i katėrt: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim impianti klorinimi dhe rikonstruksion deposh Qytetet” Qeverisja Vendore Tiranė 728 749.00 25-06-2018
Loti i Parė: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II” Qeverisja Vendore Tiranė 1 338 853.00 25-06-2018
Rikonstruksion sheshi nė ambientet e Impiantit tė Trajtimit tė Ujėrave tė Ndotura Qeverisja Vendore Durrės 11 154 528.00 20-09-2018
Pastrimi i Kanalit te krahut te majte Kallafet Qeverisja Vendore Vlorė 4 166 667.00 30-08-2018
Blerje pajisje fikėse zjarri Qeverisja Vendore Tiranė 6 174 000.00 01-06-2018
Rehabilitim i banesave te komuniteteve te pafavorizuara Qeverisja Vendore Lushnje 16 664 881.00 27-07-2018
Blerje Materiale per Asfaltim Rruge Rurale 2018 (Segmenti rruga Perlat-Rrushkull) Qeverisja Vendore Durrės 9 999 492.00 15-08-2018
Mbikqyrje punimesh per tenderin me objekt:Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkuar 10 Korriku dhe ambjenteve sportive Dushk Qeverisja Vendore Lushnje 1 113 247.00 24-09-2018
Blerje vula per matesat e abonenteve Qeverisja Vendore Sarandė 1 000 000.00 01-06-2018
Rikonstruksion i rruges me nr.Pasurie 1/100 ne lagjen Abaze Qeverisja Vendore Krujė 743 400.00 07-08-2018
Loti 1: Blerje material per ngrohje , dru zjari Qeverisja Vendore Maliq 2 856 250.00 03-09-2018
Loti i IV: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės Krujė-Picrragė (Faza I-rė). Qeverisja Vendore Krujė 264 496.00 20-09-2018
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise Qeverisja Vendore Sarandė 2 000 000.00 16-08-2018
Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” Qeverisja Vendore Maliq 0.00 28-06-2018
Loti II: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet Kanalizimi nė Rrugėn "Qazim Vathi“ Qeverisja Vendore Tiranė 553 055.00 07-05-2018
Ndertim i Kopeshtit te Femijeve qyteti Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 52 200 497.00 20-07-2018
Blerje dru zjarri per ngrohje Qeverisja Vendore Shkodėr 8 000 400.00 01-08-2018
Rikonstruksion i Trotuareve Shetitorja nr. 2 Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 70 441 537.00 07-08-2018
Rikonstruksioni i shkollės 9 vjeēare "Bardhyl Popa" Qeverisja Vendore Elbasan 52 733 871.00 07-08-2018
Mbikqyrje e objekteve shkollore Qeverisja Vendore Mirditė 1 800 412.00 30-08-2018
Blerje pjese nderrimi automjetesh, per nevojat e Bashkise Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 2 077 500.00 13-09-2018
Blerje rroba pune Qeverisja Vendore Vlorė 1 608 800.00 30-05-2018
Shpenzime ne fondin kullosor, pyjor Publik Qeverisja Vendore Has 1 250 000.00 18-09-2018
Rikonstruksion i rrugės sė lagjes Metushaj, fshati SUK I Qeverisja Vendore Roskovec 14 645 111.00 12-04-2018
Rikonstruksioni i shkolles 9-vjecare "Abdyl Bajraktari" dhe i kopeshtit ne Koplik. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 64 700 422.00 06-07-2018
Rikonstruksion i nje godine ekzistuese ne Tamare, Malesi e Madhe, per strehim social, Faza e dyte Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 298 057.00 24-07-2018
Rikualifikimi i Sheshit ne Gruemire Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 163 121.00 28-08-2018
Mirembajtje dhe riparim automjetesh Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 463 300.00 10-08-2018
Blerje baze materiale Qeverisja Vendore Shkodėr 577 187.00 30-08-2018
Blerje kamioni pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 2 833 333.00 13-09-2018
Blerje materiali per mirembajtje rruge. Qeverisja Vendore Mat 2 500 000.00 22-08-2018
Rikonstruksion i rruges "Gogallaret", L=890 ml rrugės sė Varrezave, Lagjia Qender, L=280 ml, fshati Ngjeqar. Qeverisja Vendore Roskovec 5 625 133.00 11-09-2018
Blerje Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 889 417.00 08-05-2018
Blerje makina pastrimi. Qeverisja Vendore Elbasan 5 000 000.00 18-07-2018
Sistemim - Asfaltim Rruga Paralel me Autostradėn, Qendėr Vorė - Xhami, qyteti Vorė Qeverisja Vendore Vorė 28 031 803.00 30-07-2018
Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ & zinkat) dhe Shtesė ndriēuesish tek shtyllat ekzistuese nė rrugėn "Martin Camaj” Qeverisja Vendore Shkodėr 2 438 912.00 15-08-2018
Furnizime me automjete pėr mbledhjen e mbeturinave dhe konteniere Qeverisja Vendore Tiranė 4 183 333.00 07-09-2018
Per nevojat e rikonstruksionit te shkolles Melcan. Qeverisja Vendore Korēė 0.00
Ndėrtim i palestrės sė shkollės "Nėnė Tereza" , Lezhė (Faza II ) Qeverisja Vendore Lezhė 26 666 667.00 30-07-2018
Ndertim i kopshtit lagja : "Beslidhja" Qeverisja Vendore Lezhė 43 318 135.00 31-07-2018
Rezervuari Goraj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 865 706.00 31-07-2018
Sistemim asfaltim Rruga ne Gruemire Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 333.00 02-08-2018
Sistemim asfaltim Rruga e Kaldrunit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 333.00 02-08-2018
Sistemim asfaltim Rruga e Ducajve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 999 988.00 02-08-2018
Shėrbimi, Pastrimit, Gjelbėrimit, Varreza, Dekorit, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 180 000 000.00 09-08-2018
Blerje Fadrome dhe Rimorkjator pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 333 333.00 10-09-2018
Sistemim Asfaltim i rrugės "Rrethrrotullimi - Yzedin Hatillari" Qeverisja Vendore Roskovec 17 577 083.00 12-04-2018
Rikonstruksion i shkollės sė mesme "5 Tetori" Qeverisja Vendore Kuēovė 43 528 333.00 16-07-2018
Loti 4 - Mbikqyrje punimesh ne objektin Mirembajtje kanale ujitese dhe kulluese Qeverisja Vendore Berat 71 173.00 22-08-2018
Blerje karburant, Naftė, pėr Bashkinė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 5 188 608.00 29-08-2018
" Rikonstruksion ēatie Vatra e Kultures Gline" Qeverisja Vendore Dropull 948 118.00 30-08-2018
Supervizim i objektit “Rikonstruksion i rrugės “Koli Marku" Qeverisja Vendore Patos 1 203 333.00 03-09-2018
Permiresimi i kushteve te banimit per Komunitete te pafavorizuara ne Bashkine Devoll Qeverisja Vendore Devoll 13 477 369.16 30-07-2018
Vazhdim punimesh nė objektin "Rikualifikimi i bllokut tė banesave kufizuar nga rrugėt "Bulevardi Ismail Qemali", "Rruga Hasan Kushta", "Rruga Gjergj Araniti" dhe "Bulevardi Gjergj Kastrioti" Qeverisja Vendore Vlorė 17 000 000.00 26-07-2018
Sistemim Blloku tek ish Ferma, Loti I Qeverisja Vendore Pogradec 103 117 457.00 01-08-2018
Blerje materiale hidraulike Qeverisja Vendore Vlorė 31 086 929.00 11-06-2018
Rindertim i shkolles 9-vjecare Muharrem Dollaku, Shijak Qeverisja Vendore Shijak 65 888 761.00 17-07-2018
Projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara, Bashkia Vau Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 21 947 251.00 01-08-2018
Rikonstruksion zyra e keshillit Qeverisja Vendore Klos 2 500 000.00 20-07-2018
Sistemim Asfaltim i rrugės "Haxhi Brari" Qeverisja Vendore Tiranė 11 666 659.40 06-08-2018
Ndertim i Sheshit te Bashkise Malesi e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 376 167.00 30-08-2018
Blerje dru zjari per ngrohje Qeverisja Vendore Pėrmet 1 232 000.00 03-09-2018
Rikonstruksioni i rruges Xhokallaret, fshati Strum Qeverisja Vendore Roskovec 9 464 332.00 16-08-2018
Rikonstruksion i rruges se Varrezave, fshati Velmish Qeverisja Vendore Roskovec 3 492 683.00 17-08-2018
Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godinės sė institucionit me roje private Qeverisja Vendore Poliēan 2 079 047.00 25-04-2018
Studim Projektim, Rikualifikimi i Parkut Industrial ( Ish-Tec Ndėrtim Montim ) Qeverisja Vendore Kuēovė 5 206 250.00 24-05-2018
Rikonstruksion i shkollės “Balil Pelari” Qeverisja Vendore Vlorė 25 000 000.00 09-07-2018
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Shijak 4 500 000.00 10-07-2018
Rikonstruksion dhe shtese anesore shkolla e Mesme e Bashkuar “ Isa Alla”, fshati Zgosht , NJ.A Lunik Qeverisja Vendore Librazhd 47 060 671.00 13-07-2018
Blerje e dy automjeteve tė pėrdorura pėr nevojat e UK.KO Sh.A Qeverisja Vendore Korēė 4 000 000.00 31-07-2018
Sinjalistika Turistike Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 008 933.00 28-08-2018
Rehabilitimi urban i zones perreth fushes se Sportit, Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 9 569 723.00 31-08-2018
Mirembajtja e automjeteve dhe makinerive te Ndermarjes» (Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 26-04-2018
Rikonstruksion shkolla "Asim Vokshi", Bajram Curri Qeverisja Vendore Tropojė 63 926 811.00 02-07-2018
Rehabilitim i ambienteve sportive + palester shkolla Alush Grepcka". Qeverisja Vendore Roskovec 47 824 279.00 06-07-2018
Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkuar 10 Korriku dhe ambjenteve sportive Dushk Qeverisja Vendore Lushnje 82 776 670.22 19-07-2018
Permiresimi i kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara ne Bashkine Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 22 499 729.00 23-07-2018
Riparim ēatia e godinės sė Bashkisė Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 3 285 021.00 07-08-2018
Riparim transformatori 2500 kva Qeverisja Vendore Shkodėr 3 340 000.00 16-08-2018
Asfaltim i rrugės kryesore sė fshatit Velmish. Qeverisja Vendore Roskovec 11 802 344.00 16-04-2018
Rrugė tė brendshme me beton dhe ndriēim nė fshatin Gjashtė Qeverisja Vendore Sarandė 5 200 000.00 09-07-2018
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare Qytet i ri, Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 66 017 951.00 19-07-2018
Rahabilitim i rrugėve lagje Peka dhe Pazari i Vjetėr, Bashkia Has. Qeverisja Vendore Has 46 942 988.00 23-07-2018
Rikonstruksion Unaza Perėndimore Krastė Faza II, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 7 285 543.00 26-07-2018
Rikonstruksion i rruges se Beqallareve, fshati Mbers Qeverisja Vendore Roskovec 1 316 176.00 14-08-2018
Loti 1 -“Blerje fruta perime” Qeverisja Vendore Elbasan 212 843.00 17-08-2018
Loti 2 - “Blerje Produkte Ushqimore” Qeverisja Vendore Elbasan 430 237.00 17-08-2018
Loti 3 - “Blerje Bulmet” Qeverisja Vendore Elbasan 452 283.00 17-08-2018
Loti 4 - “Blerje Mish” Qeverisja Vendore Elbasan 441 108.00 17-08-2018
Blerje Rakorderi Qeverisja Vendore Kavajė 2 934 150.00 22-08-2018
Sherbime mirembajtje automjeteve tranportit Qeverisja Vendore Has 1 416 600.00 22-08-2018
Blerje Pajisje Kompjuterike pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 9 199 361.00 29-03-2018
Rrethimi I varrezave publike tek reparti rr. Konferenca e Mukjes Babrru koder tek Tunelet & rruge Qeverisja Vendore Kamėz 26 503 287.00 07-06-2018
Blerje automjeti VAN per nevoja te bashkise Qeverisja Vendore Finiq 2 500 000.00 18-07-2018
Rehabilitimi i banesave tė komunitetit rom dhe egjiptian Qeverisja Vendore Elbasan 11 875 705.00 03-08-2018
Shpenzime per mirmbajtjen e rrugeve te brendshme te qytetin Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 2 496 711.00 22-08-2018
Sinjalistike vertikale Tabela Qeverisja Vendore Sarandė 1 500 000.00 21-06-2018
Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Mamez Qeverisja Vendore Kukės 20 523 636.00 29-06-2018
Blerje e dy kamionēinave vet-shkarkuese Qeverisja Vendore Vlorė 3 000 000.00 14-08-2018
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise Qeverisja Vendore Sarandė 2 000 000.00 16-08-2018
Asfaltimi i objekteve tė investimeve dhe mirėmbajtjes sė rrjetit UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 14 885 745.00 29-06-2018
Rikonstruksion i shkolles artistike Jakov Xoxa Fier Qeverisja Vendore Fier 34 070 544.00 29-06-2018
Shėrbimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 917 112.00 10-07-2018
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor per nevojat e Institucioneve te Varesise se Bashkise(Shkolla Speciale) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 136 382.00 01-08-2018
Mirembajtje e zakonshme e objekteve arsimore Qeverisja Vendore Shkodėr 2 499 800.00 14-08-2018
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor per nevojat e Konvikteve Qeverisja Vendore Shkodėr 4 712 596.00 17-08-2018
Rikonstruksion i trotuarėve dhe rrugės “Hoxha Tahsim” dhe “Xhanfize Keko” Qeverisja Vendore Tiranė 100 590 970.08 11-06-2018
Investim treg i hapur Qeverisja Vendore Mat 17 771 829.00 10-07-2018
Rikonstruksion i rrjetit te brendshem te ujesjellsit Kote, Brataj ,Sevaster Qeverisja Vendore Selenicė 14 130 961.00 20-07-2018
Rehabilitim, Pastrim i kanaleve kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 5 115 462.00 02-08-2018
Blerje shėrbimi pėr projektin Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės, Qeverisja Vendore Tiranė 1 243 193.00 08-08-2018
Ndėrtim shkolla 9 vjeēare, Lagjja Frutikulturė, Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 161 559 675.00 20-06-2018
Ndėrtim trotuari pėrgjatė rrugės Nacionale Fier-Berat (nė fshatin Zharrės) si dhe ndėrtimi i dy urave pėr kėmbesorė nė krah tė urės sė automjeteve Qeverisja Vendore Patos 5 563 624.00 18-07-2018
Blerje pajisje elektronike Qeverisja Vendore Shijak 1 247 300.00 23-07-2018
Blerje materiale per sherbime per shkollat , kopshtet dhe ēerdhet e Bashkise Bulqize per vitin 2018 Qeverisja Vendore Bulqizė 4 166 667.00 26-07-2018
Shfrytezim i parceles ne ngastren 82/a,Fan -Xhuxhe,per prodhim te lendeve drusore dhe blerje e tyre ne bashkine Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 2 125 271.00 01-08-2018
Blerje solari Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 667.00 03-08-2018
Blerje materiale ndertimi Qeverisja Vendore Pogradec 782 541.00 06-08-2018
Loti 5 - “Blerje Bukė” Qeverisja Vendore Elbasan 136 000.00 17-08-2018
Marrje me qera te skenes dhe ndricimit - Loti II Qeverisja Vendore Librazhd 166 667.00 24-08-2018
Blerje Materiale Elektrike dhe Mekanike Qeverisja Vendore Tiranė 2 797 942.00 02-07-2018
Rikonstruksioni i kopshtit nr 1 Qeverisja Vendore Kuēovė 6 903 243.00 25-07-2018
Furnizim me materiale tė buta pėr 3 kopshtet dhe ēerdhen e qytetit Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 1 317 420.00 31-07-2018
Blerje uniformash per Policine Bashkiake dhe MZSH-ne Qeverisja Vendore Shijak 829 296.00 01-08-2018
Mirembajtje rruge (riparim asfalti) Qeverisja Vendore Pogradec 1 216 601.00 06-08-2018
Shėrbim Interneti pėr UKT Qeverisja Vendore Tiranė 3 800 000.00 04-05-2018
Rikonstruksioni i shkolles se mesme Shtiqen Qeverisja Vendore Kukės 17 842 990.00 29-06-2018
Blerje vajra Qeverisja Vendore Tropojė 150 000.00 10-07-2018
Rehabilitim dhe risistemim i Merkatos Rus(faza e dyte) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 210 749.00 03-08-2018
Mirmbajtje automjetesh, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 1 000 000.00 08-08-2018
Rikonstruksion i Shkolles se Mesme 70 Vjetori i Pavaresise ne Fushe-Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 57 189 910.00 03-07-2018
Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Iballe Njesia Administrative Iballe. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 18 131 244.00 03-07-2018
Investime ndriēim rrugė dytėsore Qeverisja Vendore Shkodėr 4 977 443.00 24-07-2018
Lyerje e ambjenteve tė Konvikteve tė Shkollave tė Mesme pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 642 312.00 16-05-2018
Mirembajtje Shkollash Qeverisja Vendore Himarė 4 166 666.00 02-07-2018
Mbikqyerje tė Rindėrtim i shkollės 9- vjeēare, fshati Letaj, Has Qeverisja Vendore Has 500 000.00 16-07-2018
Rikonstruksion i shkolles Zeqo Dermyshi, fshati Mashan, Njesia Administrative Kodovjat. Qeverisja Vendore Gramsh 3 333 333.00 23-07-2018
Rikonstruksioni i Kopeshtit Borsh Qeverisja Vendore Himarė 5 414 167.00 24-07-2018
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Shkodėr 1 563 560.00 31-07-2018
Riparime e disa automjeteve te Bashkise Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 785 700.00 31-07-2018
Ambjente Sportive dhe Rikonstruksion i Shkolles se Mesme te Bashkuar "Shaban Sheshori" godina 1, Preze Qeverisja Vendore Vorė 41 063 240.00 29-06-2018
Rikonstruksion i rrugeve te brendshme Qeverisja Vendore Libohovė 1 196 666.00 11-07-2018
Loti III - Blerje bojėra Qeverisja Vendore Patos 552 070.00 24-07-2018
Loti II - Materiale hidraulike dhe elektrike Qeverisja Vendore Patos 1 016 994.00 24-07-2018
Furnizim vendosje e dy pompava per repartin e KUZ dhe nje pompe dozimi per repartin e klorit Qeverisja Vendore Vlorė 1 373 900.00 02-08-2018
Rikualifikim Urban blloqe banimi "Tepe" (tek Vasiejt) Qeverisja Vendore Shkodėr 6 276 854.00 03-07-2018
Furnizim me baze materiale per mirembajtjen e shkollave per vitin 2018 Qeverisja Vendore Lezhė 10 832 706.00 23-07-2018
Blerje kamion veteshkarkues per Agjensine e Puneve Publike Qeverisja Vendore Librazhd 3 750 000.00 26-07-2018
Permiresimi i kushteve te banimit te komuniteteve te pafavorizuara. Qeverisja Vendore Roskovec 9 184 121.00 01-08-2018
Blerje paisje per aparatin e Bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 1 057 418.00 31-05-2018
Blerje Materiale Elektrike per nevojat e Bashkise Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 1 250 000.00 13-07-2018
Blerje materiale hidraulike , elektrike e ndertimi per Arsimin Qeverisja Vendore Gramsh 1 200 600.00 31-07-2018
Rikonstruksioni i rrugės “Dhimitėr Shuteriqi” Qeverisja Vendore Tiranė 44 962 272.00 31-05-2018
Loti 3 Mbikqyrje punimesh ne objektin Restaurim i mureve te Kalase Berat Qeverisja Vendore Berat 109 383.00 06-07-2018
Rikonstruksion i kanaleve vaditese, njesite administrative Qukės, Rrajcė, Stravaj Bashkia Prrenjas. Qeverisja Vendore Prrenjas 4 583 283.00 25-07-2018
Mirmbajtje tė software Qeverisja Vendore Tiranė 7 992 000.00 27-07-2018
Shpenzime per mirembajtje te trotuareve, rrugeve rurale, veprave ujore, rrjete etj Qeverisja Vendore Librazhd 3 165 460.00 31-07-2018
Blerje automjet 4x4 me kalueshmėri tė lartė Qeverisja Vendore Tiranė 2 460 000.00 06-08-2018
Ndertim Rruge (Veli Dede & Xhorxh Martini & Prengaj & Zigur Lelo ) Babrru Qeverisja Vendore Kamėz 28 974 945.00 30-05-2018
Rruga " Arras" & Rr.'Horizonti'' & Rruga " Kaltersia"( Vazhdimi & Rruga " Bulqiza" & Rruga " Segment Rruga Arberit Qeverisja Vendore Kamėz 12 507 744.00 05-06-2018
Nd.Rruga "Myslim Shyri & Serafin Kodra" Babrru Qendėr Qeverisja Vendore Kamėz 5 589 458.00 07-06-2018
Blerje Mish i fresket per nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve, Bashkia Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 1 268 167.00 27-07-2018
Shpenzime pėr qeramarrje aparate dhe pajisje teknike, makineri etj Qeverisja Vendore Tiranė 826 200.00 02-08-2018
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 5 000 000.00 01-06-2018
Blerje pjesė kėmbimi pėr pompat shumėshkallėshe tė Stacionit tė Pompave tė ujit tė pijėshėm Turan. Qeverisja Vendore Korēė 1 550 000.00 01-08-2018
Blerje Materiale Hidraulike dhe Sanitare Qeverisja Vendore Devoll 832 925.00 06-08-2018
Blerje minibus pėr kl.e shumėsporteve Qeverisja Vendore Durrės 2 666 667.00 13-06-2018
Loti II: Blerje materiale ndriēimi pėr Bashkinė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 767 353.00 19-06-2018
Rikonstruksion i Rrugės sė Varrezave, fshati Marinėz (Asfaltim ) Qeverisja Vendore Roskovec 5 749 476.00 20-06-2018
Shėrbimi mirėmbajtjes tė varrezave publike dhe tė dėshmorėve tė Bashkisė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 7 703 178.00 10-07-2018
Ndėrtim i shkarkuesve katastrofikė nė rezervuare Qeverisja Vendore Shijak 1 408 066.00 10-07-2018
Azhornim per rregjistrim fillestar te zones kadastrale te fshatit Qarrishte, Nj.A.Qendre Qeverisja Vendore Librazhd 2 063 550.00 31-07-2018
Blerje dru zjarri per nevojat e Institucioneve Arsimore, Bashkia Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 10 500 000.00 02-07-2018
Programe inxhinierike pėr Bashkinė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 3 749 980.00 02-07-2018
Blerje shtylla ndriēimi dhe ndriēues Qeverisja Vendore Vlorė 4 000 000.00 20-07-2018
Blerje materiale hidraulike per Bashkine Kruje Qeverisja Vendore Krujė 1 250 000.00 25-07-2018
Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare “Refat Keli” Qeverisja Vendore Poliēan 37 077 693.00 26-06-2018
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Peqin 958 000.00 03-07-2018
Blerje Automjete zjarrfikėse pėr sektorin e SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 16 750 000.00 16-07-2018
Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 4 001 617.00 22-08-2018
Rikonstruksioni i rruges se lagjes Kurtaj,fshati Kurtaj,fshati Ngjeqar-faza 1 Qeverisja Vendore Roskovec 14 903 982.00 11-06-2018
Blerje paisje elektrike & aksesoret Qeverisja Vendore Fier 8 387 470.00 29-06-2018
Blerje Gazoil D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 375 996.00 26-07-2018
Ndėrtimi i Parkut Rekreativ, Lagjia nr. 2, tek Ish-Ushtria , Faza I-rė Qeverisja Vendore Kavajė 57 800 015.00 27-04-2018
Blerje ujė i pijshėm pėr punonjėsit e Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018. Qeverisja Vendore Tiranė 1 404 957.00 18-06-2018
Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare ‘’Koli Baba” Qeverisja Vendore Gramsh 10 833 000.00 19-06-2018
Rikonstruksioni i rrugės Automobilistike Dumberas, Njesia Administrative Kushove. Qeverisja Vendore Gramsh 2 083 000.00 04-07-2018
FV Gjelbėrim nė qytet Qeverisja Vendore Durrės 16 655 000.00 15-05-2018
Rikostruksion i Urės nė Qendėr tė Qytetit Kėlcyrė Qeverisja Vendore Kėlcyrė 4 166 666.00 23-05-2018
Rikonstruksion i Ujesjellesit te fshatit Krume dhe Zahrisht, punime shtese Qeverisja Vendore Has 16 631 341.00 02-07-2018
Blerje pajisje audiovizuale pėr pallatin e kulturės Qeverisja Vendore Durrės 700 000.00 10-07-2018<