Open Procurement Albania

Ndėrtim e Rikonstruksion banesash pėr Komunitetin Rom, Fushe Krujė - Buxheti i Shtetit( Shkresa e Ministrisė sė Financave Nr. 1762/1 prot date 11.02.2016 dhe dhe shkresa e Ministrise se Zhvillimit Urban Nr. 979 prot date 17.02.2016)

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujė
Institucioni Prokurues Bashkia Krujė
Objekti i Tenderit Ndėrtim e Rikonstruksion banesash pėr Komunitetin Rom, Fushe Krujė - Buxheti i Shtetit( Shkresa e Ministrisė sė Financave Nr. 1762/1 prot date 11.02.2016 dhe dhe shkresa e Ministrise se Zhvillimit Urban Nr. 979 prot date 17.02.2016)
Nr. Reference REF-28560-03-16-2016
Vlera / Fondi Limit 18 122 300,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 08-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 9
Operatorė Konkurues Murati SHPK - Aurora konstruksion SHPK - B-93 SHPK - Bami SHPK - Dorgeni SHPK - SHENDELLI SHPK - ENGLAND SHPK&PIENVIS SHPK - Ekskluziv SHPK&Curri SHPK - Gandi SHPK&Cara SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ekskluziv SHPK - Curri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 17 755 116,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 21306139
  Data e lidhjes sė kontratės 24-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 4 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontates
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.22 - Dt.06-06-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data